zkoušky na VZV první kontakt zaslání strukturovaného životopisu na emailovou adresu office@wls.cz
plat: 14000- 16000 Kč
NJ AJ slovem i písmem dobrá znalost PC nejlépe studium se zaměřením na hotelnictví spolehlivost příjemné vystupování
plat: 15500 Kč
– přehled ve stavebnictví a obchodu – znalost stavebních materiálů a místního trhu výhodou – kontakty v regionu výhodou – uživatelská znalost PC (MS Word Excel) podmínkou – aktivní přístup k obchodu příjemné vystupování – obchodní zkušenosti orientaci na zákazníka – dobré komunikační dovednosti – samostatnost flexibilita schopnost učit se novým věcem – ŘP skup. B aktivní řidič
plat: 15000 Kč
DTP pracovník tvorba grafických návrhů středoškolské vzdělání s maturitou vzdělání v oboru výhodou. aktivní znalost AJ znalost ještě NJ výhodou zkušenosti s DTP a grafickými návrhy min. délka praxe v tomto oboru 2 roky ovládání grafických programů CorelDraw na prof.úrovni znalost Adobe PhotoShop Adobe Illustrator výhodou znalost předtiskové přípravy a tisku (sítotisk ofset) pečlivost spolehlivost důslednost zodpovědnost samostatnost časová flexibilita komunikativnost schopnost jednat s dodavateli i zákazníky ochota vzdělávat se a prohlubovat znalosti nástup možný od 01.03.2011 nástupní plat 20.000 Kč zaměstnanecké benefity Kontakt: Zdeněk Král kral@staalboek.cz
plat: 20000 Kč
ŘP sk. C E výhodou
Náplň práce: plánování a kalkulace oprav příjem vozidel do opravy diagnostika a sepsání zakázky sledování průběhu opravy objednávek dodání náhradních dílů a koordinace práce mechaniků odpovědnost za předání opraveného vozidla dle plánu zakázky Požadujeme: SŠ vzdělání strojního dopravního směru praxi v oboru znalost MS Office samostatnost analytické a organizační schopnosti základní znalost NJ ŘP sk. B Nabízíme: zázemí silné a prosperující společnosti moderní pracovní prostředí motivační finanční ohodnocení závislé na dosažených výsledcích možnost profesního růstu pravomoci odpovědnost a zabezpečení odpovídající zastávané pozici zvýhodněné cestování autobusy další benefity velké společnosti Místo výkonu práce: Jihlava Termín nástupu: Ihned dohodou
plat: 18000- 22000 Kč
prvotní kontakt na e mail p.Věry Podhorské e mail: podhorska@dko.cz středoškolské vzdělání ekonomického směru výhodou
plat: 13000 Kč
Požadujeme: vyučení v jakémkoliv oboru obor automechanik výhodou; praxe výhodou; ŘP skup. D; profesní průkaz; psychologické a neurologické vyšetření; trestní bezúhonnost; spolehlivost; na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení na neurčito; turnusová pracovní doba; Nabízíme: proplacení neurologického a psychologického vyšetření; zázemí prosperující společnosti; zvýhodněné jízdné autobusy pro celou rodinu; stabilizační nevratná půjčka 50000 Kč;
plat: 16000- 19000 Kč
prvotní kontakt tel. na p.Růženu Slávkovou
plat: 10000- 15000 Kč
dohoda o provedení práce mzda od 200 Kč hod dle stupně obtížnosti vyučované látky
plat: 4000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 další >>