Prac. doba: PO PÁ: 7.30 15.30 hod. Podmínkou je čistý TR spolehlivost ŘP sk.B. dobrý zdravotní stav jedná se o rozvoz jídel na provozovny v Jihlavě a okolí. Bližší info 737402984. Nabídky zasílejte na e mail hoskova@mokov.cz
plat: 15000 Kč
projektový á a finanční manažer ka odboru sociálních věcí s místem výkonu práce Tolstého 15 Jihlava požadujeme:•vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání •orientaci v oblasti poskytování sociálních služeb•znalost problematiky Evropské unie strukturálních fondů operačních programů •znalost problematiky projektového řízení •základní znalosti v problematice transformace pobytových sociálních služeb•vysoké pracovní nasazení samostatnost pečlivost a spolehlivost schopnost týmové práce •schopnost systémové práce a schopnost řešení problémů•schopnost rychle se učit •schopnost tvůrčího a logického myšlení •dobrou znalost běžného kancelářského software (MS Office internet)•řidičské oprávnění skupiny „B“ schopnost a ochotu řídit služební motorové vozidlo při výkonu svěřených pracovních činností výhodou: •zkušenosti z oblasti řízení staveb nebo z realizace stavebních investičních akcí •zkušenosti v oblasti účetnictví (podnikatelů samosprávných celků rozpočtových organizací) •zkušenosti s vedením týmů a řízením projektů •znalost kontrolních postupů ve veřejné správě •znalost anglického nebo německého jazyka.
plat: 15420- 23200 Kč
nabídka práce
dobrá znalost AJ a NJ slovem i písmem
plat: 15500 Kč
ŘP T
Náplň práce: servisní práce na osobních automobilech montáž autodoplňků základní diagnostické práce Požadujeme: vyučen v oboru automechanik praxe v oboru oprav automobilů (osobní vozidla) minimálně jeden rok řidičské oprávnění sk. B včetně praxe samostatnost iniciativu schopnost komunikace týmové spolupráce i samostatné práce trestní bezúhonnost Nabízíme: zajímavou a náročnou práci odpovídající ohodnocení zvýhodněné ceny firemních produktů Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na ADJ.CZ spol. s r.o Romana Havelky 19a Jihlava 586 01 nebo na e mail: adj@adj.cz.
Řidič.oprávnění C.Platný profes.průkaz.Praxe min.3 roky.Trestní bezúhonnost.Výhoda bydliště Jihlava.Jedná se o přepravu kusových zásilek v Jihlavě a v blízkém okolí.Nástup možný IHNED.Kontakt p.Linhart mobil:603 542 712 e mail: linhart@esatrans.cz
plat: 13000- 15000 Kč
Hledáme prodejce dokonalého zateplení .Praxe ve stavebnictví vítána .Komunikace a přijemné vystupování .jednání se zákazníky .
plat: 20000 Kč
úředník ce na úseku náhradní rodinné péče odboru sociálních věcí s místem výkonu práce Tolstého 15 Jihlava požadujeme:•vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání•základní orientaci ve fungování státní správy a samosprávy •znalost právních předpisů sociálně právní ochrany dětí a rodinného práva •vysoké pracovní nasazení samostatnost pečlivost a spolehlivost schopnost týmové práce•schopnost pracovat pod časovým tlakem •komunikativnost a schopnost jednat s lidmi •organizační komunikační a vyjednávací schopnosti•schopnost logického a analytického myšlení•uživatelskou znalost běžného kancelářského software (MS Office internet) •řidičské oprávnění skupiny „B“ schopnost a ochotu řídit služební motorové vozidlo při výkonu svěřených pracovních činností výhodou:•zkušenosti z výkonu státní správy na úseku sociálně právní ochrany dětí •zvláštní odborná způsobilost při sociálně právní ochraně dětí nabízíme:•perspektivní pozici •možnost trvalého vzdělávání a osobního růstu •pestrou a zajímavou práci ve veřejné správě •příjemný pracovní kolektiv•10. platovou třídu •pracovní poměr na dobu neurčitou Pro více informací podání přihlášky můžete využít formulář umístěný na www.kr vysocina.cz ? krajský úřad ? volná pracovní místa.
práce na VPP
plat: 8000 Kč
praxe v marketingu 1 rok dobrá znalost práce na PC velmi dobrá znalost české gramatiky a dobré stylistické schopnosti příjemný vzhled a dobré vystupování nekonfliktní komunikace P@ísemné žádosti doložené strukturovaným životopisem s podrobným uvedením vzdělání a praxe zasílejte na adresu lenka.zaskodova@ippolna.cz nebo frantisek.pazdera¦@ippolna.cz do 25. března 2011.
plat: 16000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 další >>