praxe vítána životopis zasílejte na e mail: info@suzukivysocina.cz pracovní doba 8.30 17.00
plat: 16000 Kč
příspěvek na stravování pracoviště STEAK HOUSE " NA KALVÁRII "
plat: 12000 Kč
požadujeme ZODPOVĚDNOST ZODPOVĚDNOT ZODPOVĚDNOST spolehlivost samostatnost časovou flexibilitu vyučen v oboru kuchař číšník nebo min.praxi v restauračním provozu.
plat: 10000- 12000 Kč
profesní průkaz praxe 5 let
plat: 20000 Kč
Bližší informace na : http: www.eru.cz dias browse_articles.php?parentId=267&deep=off&type=
plat: 18150- 27290 Kč
Požadujeme vyučení ve strojním oboru 5 roků praxe svářečský průkaz výhodou.5 týdnů dovolené stravenky Sodexo.Kontaktujte výhradně p. Nováka tel. 567584283 nebo e mail: technici@moravialacto.cz v době od 6 do 14 hodin.
plat: 14000- 15000 Kč
praxe výhodou vhodné pro OZP
plat: 9000- 9500 Kč
Název pracovní pozice: Pracovník fyzické ostrahy Místo výkonu: Jihlava Úvazek: plný 37 5h týden Mzda: 8000Kč Nástup: dohodou (doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení) Praxe: výhodou Vzdělání: vyučen Kontakt: Nováková tel.: 734 300 442 Poznámka: vhodné pro OZZ
plat: 8000 Kč
pracovní náplň: • Vedení oddělení Deployment Business Excellence • Zodpovědnost za proces neustáleho zlepšování a modelu EFQM • Koordinace interní a extrerní komunikace • Organizace činnosti ve svěřeném útvaru a odpovědnost za plnění stanovených cílů v rámci svěřeného útvaru • Vedení cca 15 podřízených pracovníků • Odpovědnost za plánování nákladů a personálu v rámci svěřeného útvaru Požadovaná kvalifikace: • VŠ vzdělání technického směru minimálně Bc. • Držitel certifikátu EFQM Assessor • Zahraniční pracovní zkušenost nejméně 1 rok • Zkušenost na vedoucí pozici nejméně 1 rok • Plynulá znalost anglického jazyka znalost německého jazyka výhodou • Vysoké pracovní nasazení a flexibilita • Zkušenost s prací na projektech v mezinárodním týmu lidí
plat: 37000 Kč
NISSAN NOVĚ NA VYSOČINĚ ZAJÍMÁTE SE O AUTOMOBILY A OBCHOD? VĚŘÍTE SI? JSOU PRO VÁS OBTÍŽNÉ ÚKOLY VÝZVOU? Společnost AUTOSALON KUDRNA v Jihlavě Brněnská 4768 se rozšiřuje a hledá kandidáta na pozici PRODEJCE VOZŮ Hledáme výhradně výkonného člověka který dokáže prodat má rád lidi a nevzdává se. Nebude to jednoduché zvládnou to jen ti nejschopnější! Co od Vás očekáváme? Obchodní a aktivní přístup Výborné komunikační a prezentační dovednosti Praxe v automobilové oblasti výhodou– podobná nebo stejná pozice Dobré výsledky v bývalých zaměstnáních Časová flexibilita podle potřeb klientů i firmy Chuť dokázat že jste výkonní Nabízíme: Zázemí silné firmy s 20letou tradicí Perspektivu stále se rozvíjející společnosti Pravidelné vzdělávání s možností kariérního růstu Motivační finanční ohodnocení Šanci prosadit se Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení zasílejte svůj životopis s fotografií na emailovou adresu info@renaultvysocina.cz Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro výše uvedenou pozici.
plat: 10000- 30000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 další >>