Místem výkonu práce je MŠ a SPC Demlova Jihlava (3 4 hodiny) a domácnosti uživatelů zhruba na 1 hodinu odpoledne. Jedná se o zkrácený úvazek na 5 hodin (cca od 8:00 13:00). Bližší info: 567 211 695 (Blanka Netolická) nebo mail: info@zivot90 jihlava.cz Požadujeme vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108 2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
plat: 6500 Kč
Pracoviště Kronospan Jihlava. Požadujeme čistý TR pracovní i osobní hygiena podmínkou zkušenosti v oblasti stravování výhodou. Nabídky s profesním životopisem a kontaktem zasílejte na e mail: hoskova@mokov.cz. Bliží info na 737402984 v době od 8.00 16.00 hod.
plat: 12000 Kč
trestní bezúhonnost pracovní doba je jako otevírací doba Kauflandu
plat: 13500- 14500 Kč
Požadavky: min. SŠ vzdělání praxe v obchodní činnosti podmínkou (pojišťovnictví finančnictví obchodní zástupce) cit pro obchod tzv. "tah na branku" 100% pracovní nasazení silné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování uživatelská práce na PC trestní bezúhonnost ŘP sk. B. Nabízíme: hrubá mzda + prémie z prodeje osvědčené 10 let budované know how komplexní zaškolení podporu zkušených managerů flexibilní pracovní dobu motivační programy soutěže služební automobil i k soukromým účelům mobilní telefon navigaci digitální fotoaparát podporu právního oddělení nástup ihned. Své životopisy zasílejte na e mail: bartreality.zamestnani2@gmail.com. Kontakt pro informace pouze telefonicky na tel.: 602 643 726
plat: 10000- 75000 Kč
Do dynamického kolektivu přijmeme komunikativní pracovníky na prezentaci produktů a registraci žádostí. pravidelné bonusy od 3.000Kč do 10.000Kč za měsíc dle výsledků a osobního ohodnocení. Kompletní bezplatné zaškolení a kariérní růst získání praxe. Práce od Po Pá a pracovní doba 7hod denně. POZICE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY BEZ PRAXE. Požadujeme: seriózní vzhled a příjemné vystupování dobré komunikační dovednosti chuť rozvíjet nadání a osobnost ochota učit se nové dovednosti odhodlání ke kariérnímu růstu. Náplň práce: prezentace nových produktů komunikace s novými i stávajícími klienty ohledně možnosti získání produktů administrativa. Zašlete životopis na: jarmila.marcisova@citiagent.cz a my Vás budeme kontaktovat nebo volejte na Tel: +420 567217589 Marčišová Jarmila Jiné výhody Bonusy a prémie od 3000 kč až 10000 kč. Příspěvek na dopravu a jiné výhody firmy.
plat: 17000 Kč
Náplň práce: Provádí opravy strojů a strojírenských zařízení vyhledává závady a stanovuje technologii oprav provádí údržbářské a opravárenské práce a zodpovídá za jejich správnost provádí běžné opravy strojů a zařízení eviduje technická data o průběhu oprav. Požadujeme : min. vyučení ve strojírenském oboru vyhl. 50 78Sb. nebo studijní obor zaměřen na elektro podmínkou praxe na obdobné pozici výhodou šikovnost a manuální zručnost typ "domácí kutil" samostatnost Nabízíme: týden dovolené navíc nad rámec zákona příspěvek na dovolenou + Vánoce příspěvek na důchodové připojištění příspěvek na kulturní a sportovní vyžití kvalitní levné závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele letní tábor pro děti zaměstnanců jazykové kurzy zaměstnanecký program vzdělávání V případě zájmu zasílejte svůj životopis na: personalni@ttmetea.cz. Do předmětu zprávy napište: "ÚDRŽBÁŘ DECOLETA"
plat: 17500- 20000 Kč
Rozvoz po Telči a okolí do 50 km. Volné víkendy.
plat: 16500- 22000 Kč
Nově rozvíjející se firma se zaměřením na gastronomii ubytování reality a zprostředkování hledá pracovníka pracovnici na pozici vedoucí kanceláře v Jihlavě. Požadujeme: vynikající znalost PC beztrestnost ochotu rozvíjet firmu znalost výše uvedených oborů podmínkou Životopis zasílejte na výše uvedený e mail.
Do dynamického kolektivu přijmeme sympatické a komunikativní pracovníky na prezentaci produktů a registraci žádostí. *ravidelné bonusy od 3.000Kč do 10.000Kč za měsíc dle výsledků a osobního ohodnocení. Kompletní bezplatné zaškolení a kariérní růst získání praxe. Práce od Po Pá a pracovní doba 7hod denně. POZICE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY BEZ PRAXE. Požadujeme: seriózní vzhled a příjemné vystupování dobré komunikační dovednosti chuť rozvíjet nadání a osobnost ochota učit se nové dovednosti odhodlání ke kariérnímu růstu. Náplň práce: prezentace nových produktů komunikace s novými i stávajícími klienty ohledně možnosti získání produktů administrativa. Zašlete životopis na: jarmila.marcisova@citiagent.cz a my Vás budeme kontaktovat nebo volejte na Tel: +420 567217589 Marčišová Jarmila Jiné výhody Bonusy a prémie od 3000 kč až 10000 kč. Příspěvek na dopravu a jiné výhody firmy.
plat: 18000 Kč
životopis zasílat do 31.10.2011 na uvedený e mail kontrola zboží podle předepsaných instrukcí a podkladů
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 další >>