Náplň práce: komunikace se zahraničními i tuzemskými zákazníky a dodavateli zpracování zakázek a to od přijetí objednávky až po expedici zboží. Požadavky: SŠ VŠ vzdělání obchodního nebo technického zaměření. Podmínkou: znalost NJ a AJ slovem i písmem komunikativnost samostatnost dobré plánovací schopnosti. Výhodou: technické povědomí orientace ve výkresové dokumentaci znalost z oblasti kovu (plechu). Strukturovaný životopis v NJ a motivační dopis v NJ zasílejte mailem na burianova@sixt sro.cz Osobní pohovor možný pouze po zaslání životopisu a na základě domluvy.
plat: 16000 Kč
znalost technické dokumentace strojírenských výkresů orientace v základech měření znalost úchylek tvarů a rozměrů samostatnost schopnost vést malý kolektiv
plat: 15000- 16000 Kč
prvotní kontakt na tel 602175452 své životopisy prosím zasílat na e mail prodej@autoactivity.cz nebo poštou na adresu Auto Activity s.r.o. Jihlavská 1007 591 01 Žďár nad Sázavou PC word excel outlook NJ AJ a další výhodou
plat: 15000- 25000 Kč
cca. na 5 hod. ( Po St Pa ) spolehlivost časová flexibilita znalost práce na PC
plat: 3500 Kč
prvotní kontakt na tel.602746266 a nebo na e mail:skorcova@skorcova.cz praxe v admin.2 roky prac.doba PO PÁ od 9.00 hod. do 17.30 hod. PC ( Word Excel internet Outlook Express ) spolehlivost časová nezávislost loajálnost komunikativnost
plat: 12000 Kč
AJ aktivně spolehlivost flexibilita praxe výhodou
ŘP sk. C profesní průkaz psychotesty. Digitální karta ideální pro region Telč Dačice
plat: 14000 Kč
Požadavky: VŠ elektro praxe výhodou DPS (doplňkové pedagogické studium) výhodou
plat: 15000 Kč
Péče o stávající zákazníky pro pracoviště Jihlava Pelhřimov Třešť. ŘP skupiny B vlastní automobil výhodou. Komunikativnost slušné vystupování zodpovědnost časová flexibilita loajalita. Vhodné i pro absolventy. Nabízíme perspektivní a odpovědnou práci v prosperující zahraniční společnosti.
spěchá vhodné i pro čerstvé absolventy zkrácený úvazek 6 hodin
plat: 11000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 další >>