znalost PC (výhodou) Platná vyhláška 50 Silnoproud nebo slaboproud Praxe v oboru chlazení výhodou ŘP sk.B po domluvě nástup možný ihned hrubá mzda od 18.000 Kč případně dle dohody
plat: 18000 Kč
prvotní kontakt na e mailovou adresu: as01.hr@okaycz.eu zaslat strukturovaný životopis první kolo výběrového řízení se koná na základě zaslaných CV řídí chod prodejny objednává zboží a navrhuje jeho nacenění odpovídá za vystavení zboží a vzhled prodejny vede tým pracovníků motivuje je a školí vyhodnocuje a ovlivňuje výsledky prodejny min. 5 let praxe ŘP sk.B dynamickou a proaktivní osobnost s vůdčími schopnostmi praxe v obchodní činnosti nebo službách organizační schopnosti a silnou orientaci na zákazníka flexibilitu a vysoké pracovní nasazení nabízíme:zaškolení a propracovaný systém dalších manažerských školení zajímavou a motivující práci se zázemím silné a perspektivní společnosti
plat: 25000- 28000 Kč
prvotní kontakt na e mailovou adresu: as01.hr@okaycz.eu zaslat strukturovaný životopis první kolo výběrového řízení se koná na základě zaslaných CV aktivní prodej a péče o naše zákazníky kontrola svěřeného úseku prodejny provádění průběžných inventur min. 2 roky praxe příjemné vystupování a komunikativnost chuť pracovat a učit se novým věcem energii a tah na branku zodpovědnost a spolehlivost
plat: 17000- 20000 Kč
vzděl.SŠ tr.bezúhonnost čas.flexibilita zkuš.v obchodě a s vedením kolektivu výhodou zbožíznalství z oboru NEPOSÍLAT E MAIL ale POUZE os.jednání
plat: 18000- 22000 Kč
Náplň práce: • příjem zboží na sklad • udržování skladu • rozvoz zboží zákazníkům • prezentace a prodej sortimentu zákazníkům • komunikace se zákazníky Požadujeme: • vyučení technického směru • řidičský růkaz sk. B • základní znalost sortimentu autodílů • trestní bezúhonnost zodpovědnost Nabízíme: • zaměstnání na HPP v prosperující společnosti • motivační ohodnocení • místo výkonu práce: Jihlava • nástup: dohodou Kontakt prosíme pouze písemně. Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e mail: adj@adj.cz.
plat: 15000 Kč
nabídka práce
Možné i na dohodu o pracovní činnosti
plat: 12000- 16500 Kč
praxe v oboru prodeje autodílů. nutná velmi dobrá znalost práce na PC a ŘP skupiny B. Vzhledem k tomu že do Jihlavy na pobočku jezdím nepravidelně je nutné mě dopředu informovat (nejlépe mailem) o případné osobní schůzce.
plat: 15000- 20000 Kč
praxe v oboru prodeje autodílů a přímého prodeje vzhledem k tomu že do Jihlavy na pobočku jezdím nepravidelně je nutné mě dopředu informovat (nejlépe mailem) o případné osobní schůzce.
PC uživatelsky čistý rejstřík trestů organizační schopnosti samostatnost zodpovědnost flexibilita schopnost vést tým zkušenosti v oboru výhodou vůdčí osobnost. Zaškolení kariérní růst možnost seberealizace nadstandardní příjmy technickou podporu (notebook mobilní telefon). Popis práce: vedení týmů pracovníků zodpovědnost za chod pobočky prac.doba po pá 8 15:30 hod. Inf.: Životopis zasílat na adresu: klvana@sms as.eu Probíhá výběrové řízení.
plat: 20000- 30000 Kč
Místo výkonu práce se po zaškolení zaměstnance změní dle potřeby společnosti a dohody se zaměstnancem.
plat: 22000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 další >>