Hlavní náplň práce: Analýza potřeb zákazníků a zpracování technických možností řešení dle komplexních požadavků v sektoru vodárenství odpadních vod Samostatné zpracování trhu od akvizice nových zákazníků až po uzavření smlouvy za plné podpory společnosti a jejích zahraničních zástupců Péče a poradenství zákazníkům z oblasti vodárenství odpadních vod průmyslu komunální sféry oboru investiční výstavby v petrochemii a chemickém průmyslu elektráren hutí inženýrských kanceláří Zpracování pravidelných reportů a prezentací vlastní činnosti Podmínky výkonu práce včetně mzdových budou upřesněny a ujednány s konkrétními zájemci zde je uveden povinný orientační údaj. Váš profil: Vysokoškolské vzdělání technického směru Víceleté zkušenosti v oboru ideálně v oblasti vodárenství odpadních vod čerpadel nebo investiční výstavby zájem o oblast prodeje Znalost angličtiny a francouzštiny Dynamická osobnost orientovaná na výsledek Dobré komunikační dovednosti přesvědčivé jednání aktivní přístup Cestování je Vaším koníčkem
plat: 30000 Kč
nabídka práce
info podá sl. Sochová Michaela na tel. 775 115 059.
plat: 9000- 12000 Kč
ÚSO technického směru NJ (AJ) slovem i písmem ŘP sk. B zkušenosti a znalosti z obdobné pozice časová flexibilita.
plat: 20000- 25000 Kč
ÚSO technického směru znalost měřících metod a měřících přístrojů praxe 2 roky. Penzijní pojištění.
plat: 13000 Kč
Znalost práce na PC praxe 2 roky.
plat: 9500 Kč
Místo výkonu: Kyjov ulice Nětčická. Jedná se o místo prodavače prodavačky v trafice dvousměnný provoz ranní směna od 5.00 12.00 hod odpolední směna od 12.00 18.00 hod. Vhodné pro ČID zkrácený pracovní úvazek. Nabídky prosím e mailem: aurum.cz.kyjov@seznam.cz
plat: 7500- 9000 Kč
ŘP sk. B svařování CO2 loajalita vůči firmě časová flexibilita praxe 3 roky.
Požadavky: čistý trestní rejstřík práce i v noci svátních a víkendech práce se psem komunikativnost práce v kolektivu pracovní pružnost pracovní nasazení tato práce se nevykonává v sedě dobrý zdravotní stav. Nutné: uchazeč musí zaslat životopis na uvedený e mail: unikovsec@seznam.cz.
plat: 8000 Kč
Personální agentura LUTO Automotive CZ s.r.o. hledá pro společnost sídlící v Brně zaměstnance. Požadavky: platný ŘP podmínkou praxe na obdobné pozici výhodou komunikativnost příjemné vystupování zodpovědný přístup k práci spolehlivost a samostatnost AJ. Nabízíme: kariérní růst práce v dynamicky se rozvíjející společnosti. Náplň práce: komplexní starostlivost o kancelář personální agentury vyhledávání a kontaktování potenciálních klientů osobní setkání s potencioálními klienty a nabízení služeb naší společnosti vedení databáze potencionálních klientů nábory nových zaměstnanců osobní pohovory poskytování informací o aktuálních nabídkách práce administrativní povinnosti.
plat: 15000- 18000 Kč
Praxe 5 let.
plat: 5000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 další >>