Náplň práce: " zpracování a aktualizace Báňské dokumentace " zpracování propočtů investičních a provozních nákladů " spolupráce při tvorbě finančních plánů společnosti " zpracování zadání investičních požadavků účast na procesu realizace investic " kontrola a vyhodnocování funkčnosti a účinnosti technologických zařízení " návrh technických a technologických opatření na zefektivnění těžby uhlovodíků " návrh technické části Geologicko technického zadání pro podzemní opravy sond " zpracování technologických postupů pro obsluhu zařízení pro těžbu ropy a zemního plynu Požadujeme: " VŠ vzdělání báňského zaměření " praxe v oboru minimálně 3 roky " řidičský průkaz sk. B " znalost práce na PC MS Office SW modelování těžby (např. PROSPER MBAL GAP) " dobré komunikační a organizační dovednost " samostatnost při řešení úkolů " aktivní znalost angličtiny výhodou Nabízíme: " zajímavou perspektivní práci " možnost seberealizace a profesního růstu " zázemí a stabilitu silné skupiny společností " motivující mzdové ohodnocení " nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů Termín nástupu: Nabídky s profesním strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 01.06.2011na adresu: MND a.s. L. Pilař Úprkova 807 6 695 01 Hodonín nebo na e mail: pilar@mnd.cz. Vybraní uchazeči budou telefonicky nebo e mailem informováni o termínu pohovorů.
plat: 25000 Kč
Manuální zručnost spolehlivost samostatnost flexibilita. info@euroformcz.com
plat: 8000 Kč
Kontakt na telefon. Výpis z rejstříku trestů zdravotní průkaz potravinářský průkaz. Můžou být i nevyučení zájemci v oboru zaškolíme.
plat: 12000 Kč
Náplň práce: provoz kvalitně zařízené kuchyně vedení týmu kuchařů možnost seberalizace vytváření gastronomických akcí a aktuální nabídky ze sezonních surovin realizace rautů a cateringu provádění kontroly a vedení kolektivu zaučování nových kuchařů praxe 2 roky. Platové ohodnocení až 20 000 Kč Příspěvek na stravu kvalitně vybavená kuchyň možnost využit veškeré schopnosti a potenciál motivující a příjemné prostředí.
plat: 17000- 20000 Kč
nabídka práce
Praxe 2 roky.
Znalost podvojného účetnictví a problematiky DPH dobrá znalost práce na PC samostatnost zodpovědnost praxe alespoň 2 roky. Závodní stravování.
plat: 10800 Kč
Ruština a ukrajinština slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího praxe v hornictví praxe v oboru slaboproud znalost důlního zařízení bez expozice čtení technických výkresů orientace v problematice těžby černého úhlí spojená s praxí v dolech v Rusku a na Ukrajině. Čistý trestní rejstřík velmi dobrý zdravotní stav nutné výjezdy do Ruska a na Ukrajinu. Profesní životopisy zasílejte poštou nebo e mailem na adresu: kotaskova@tmachinery.cz. Pro osobní jednání jsou vymezeny hodiny personálního oddělení na dva dny v týdnu a to v úterý a ve čtvrtek vždy od 8.00 15.00 hodin.
plat: 11000- 16500 Kč
Komunikativní znalost AJ nebo NJ znalost práce na PC dobré komunikační a organizační dovednosti ŘPsk. B (aktivní řidič) praxe 2 roky. Zodpovědná a zajímavá práce ve stabilní a prosperující společnosti zajímavé mzdové ohodnocení zaměstnanecké benefity. Výběrové řízení proběhne v termínu od 26. 27.4.2011. Do tohoto termínu zájemci nechť zašlou své životopisy na e mai: mitacek@vrtakyas.cz.
plat: 15000 Kč
Požadujeme minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou příjemné vystupování znalost práce na PC praxi v podobném provozu praxe 1 rok. Profesní životopis zašlete na e mail: info@hotel radejov.cz. Pružná pracovní doba možnost ubytování.
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 další >>