KONTAKT POUZE E MAILEM zaslat životopis. Požadavky: ŘP zdravotní průkaz výpis z RT.
plat: 15000- 18000 Kč
Náplň práce: příjem zboží kontrola kompletnosti dodávky ukládání zboží na prodejně na určená místa vydání prodaného zboží zákazníkovi kontrola kompletnosti vyřizování reklamací. Požadujeme: min. 2 roky praxe znalost práce na PC fyzickou zdatnost (manipulace s břemeny nad 15 kg) zodpovědnost a spolehlivost ochotu učit se novým věcem trestní bezúhonnost. Nabízíme: plat až 16000 Kč zázemí silné české společnosti působící na trhu již 17 let propracovaný systém zaškolení firemní výhody možnost nástupu ihned. Pokud Vás nabídka zaujala zašlete svůj strukturovaný životopis (pokud možno i s fotografií) na e mailovou adresu: as01.hr@okaycz.eu.
plat: 10000- 16000 Kč
Požadujeme zkušenosti s nakládkou kaminonů vysokozvižným vozíkem praxe 1 rok. Hlásit se PALETY Mutěnice s.r.o areál výroby palet.
plat: 10000 Kč
Praxe 3 roky čtení výkresové dokumentace částečná znalost německého jazyka.
plat: 18000 Kč
Praxe min. 3 roky.
Praxe na klasickém univerzálním soustruhu praxe 3 roky. Bližší informace na tel. 773 826 232 ing. Houba.
Dále požedujeme: flexibilitu odpovědnost samostatnost životopisy zasílejte pouze emailem požadovaná praxe nutná
plat: 13500- 13500 Kč
Znalost obrábění výrobků praxe 2 roky čtení výkresové dokumentace znalost práce s měřící technikou německý jazyk na komunikativní úrovni.
plat: 20000 Kč
Profesní průkaz ŘP sk. C platné dopravně psychologické a neurologické vyšetření znalost opravárenství nákladních vozidel Tatra. Stravenky příspěvek na rekreaci. Žádosti zasílejte na e mail na základě toho budou zájemci pozváni k pohovoru.
plat: 15000 Kč
Požadujeme praxi ve vedení kolektivu organizační schopnosti řidičský průkaz sk.B práce na PC časovou flexibilitu. Životopisy zasílejte na e mail vyroba@kmbeta.cz případně telefon 774 952 799.
plat: 20000- 25000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 další >>