inzerce dětské potřeby

Minutková kuchyně praxe 5 let. Strava zdarma.
plat: 12000- 17000 Kč
ŘP sk. c+E platné profesní osvědčení dopravně psychologické vyšetření čistý trestní rejstřík platné cestovní doklady flexibilita znalost NJ pasivně praxe 5 let. Jezdí se hlavně státy BeNeLux + Německo a Anglie.
plat: 25000- 35000 Kč
Náplň práce: poskytujeme ambulantní a terénní služby dětem a mládeži dle zák. č. 108 2006 Sb. o sociálních službách § 6 v oblasti: výchovné vzdělávací a aktivizační činnosti zprostředkování kontaktu se společenským prostředím sociálně terapeutické činnosti pomoc při uplatňování práv oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí. Požadujeme: odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti v sociálních službách podle zákona č. 108 2006 Sb. (VŠ VOŠ vzdělání v oborech: sociální práce sociální pedagogika sociální péče speciální pedagogika) orientace v drogové problematice výhodou je praxe v oboru dobrovolnictví komunikační předpoklady a samostatnost znalost práce na PC (Word Excel) ŘP sk. B praxe. Nabízíme: pracovní poměr na 1 0 úvazku odpovídající finanční ohodnocení možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání pravidelnou supervizi zaměstnanecké výhody zaměstnání ve velké a stabilní organizaci. Předpokládaný termín nástupu: 1. 3. 2012. Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis (proč se hlásíte na toto pracovní místo) zasílejte do 8.2.2012 na adresu: Nízkoprahový klub Pohoda Hodonín Horní Valy 2 695 01 Hodonín nebo na e mail: p centrum.hodonin@caritas.cz. Bližší informace podá vedoucí zařízení Mgr. Jiří Barbořák na tel.: 737 234 093. O výběrovém řízení a časovém harmonogramu budou účastníci vybraní pro účast ve výběrovém řízení informováni.
plat: 14000 Kč
ÚSO technického směru NJ (AJ) slovem i písmem ŘP sk. B zkušenosti a znalosti z obdobné pozice časová flexibilita.
plat: 17000- 22000 Kč
nabídka práce
Praxe výhodou.
plat: 10000 Kč
Životopisy zasílat na výše uveden e mail.Požadujeme: ŘP sk. B komunikativnost spolehlivost znalost NJ nebo AJ znalost práce na PC.
plat: 20000 Kč
Požadujeme 3 roky praxe. Životopisy zasílat na výše uveden e mail.
Svářečský průkaz ŘP sk. B samostatnost pracovitost praxe 3 roky. Stravenky.
plat: 11000- 15000 Kč
Komunikativnost samostatnost zodpovědnost čistý trestní rejstřík dobré reference ochota cestovat aktivní a zkušený řidič ka ŘP sk. B flexibilita. Životopis zasílat na e mail: m.sedova@sedova.cz. Mobilní telefon.
plat: 8000- 14000 Kč
Pozice vhodná pro všechny věkové kategorie. Spisovná výslovnost. Komunikativnost. Asertivita odolnost proti stresu. Práce s PC uživatelská znalost. Praxe v oblasti aktivního telemarketingu výhodou. Pokud Vás tato nabídka oslovila zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu e mailem. Do svého životopisu dále doplňte níže uvedené prohlášení bez něho Vás bohužel nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Děkujeme. PROHLÁŠENÍ: Odesláním a doručením životopisu souhlasím aby Evropská databanka a.s. se sídlem Hviezdoslavova 53 62700 Brno zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise.
plat: 12000- 21000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 další >>