Náplň práce: aktivní prodej a péče o naše zákazníky kontrola svěřeného úseku prodejny provádění průběžných inventur. Požadujeme: min. 2 roky praxe příjemné vystupování a komunikativnost chuť pracovat a učit se novým věcem energii a tah na branku zodpovědnost a spolehlivost trestní bezúhonnost. Nabízíme: plat až 19000 kč zaškolení a propracovaný systém dalších školení možnost osobních a profesního růstu na vedoucí pozici zázemí stabilní společnosti nástup možný ihned. Pokud Vás nabídka zaujala zašlete sůvj strukturovaný životopis (pokud možno s fotografií) na e mailovovou adresu: as01.hr@okaycz.eu.
plat: 10000- 19000 Kč
Profesní průkaz ŘP sk. C platné dopravně psychologické a neurologické vyšetřední. Stravenky příspěvek na rekreaci. Žádosti zasílejte na e mail na základě toho budou zájemci pozváni k pohovoru.
plat: 15000 Kč
Oprávnění na VZV manipulace s těžkými břemeny truhlář výhodou znalost v oboru dřevoplošného mat. výhodou vhodné jako brigáda.
plat: 13360 Kč
Praxe 5 let.
plat: 9000 Kč
08.07.11 P R A C O V I Š T Ě N O V O S E D L Y Životopis zaslat: michaela.kovarikova@lutoautomotive.com KONTAKT: M. Kovaříková Goldšmidová tel. 777 479 348 Prac. doba 06.00 18.00 18.00 06.00 hod. Přísp. na dopravu 500 Kč měs. na stravu 30 Kč den. Práce na montážní lince montování klimatizací a chladicích zařízení nutná znaloast čtení výkresové dokumentace. Vzdělání strojní. Praxe 6 měsíců.
plat: 13500- 14500 Kč
Práce s PC schopnost komunikace s lidmi. Pravidelné proškolování na nový sortiment zajištěn profesní růst. Hlásit se na prodejně: STARSLEEP s.r.o. Svatoborská 369 Kyjov ale místo výkonu práce Hodonín. Případné životopisy zasílat na e mail: milan.dolinek@starsleep.cz.
plat: 11000 Kč
Náplň práce: Provoz kvalitně zařízené kuchyně vedení týmu kuchařů možnost seberealizace vytváření gastronomických akcí a aktuální nabídky ze sezónních surovin realizace rautů a cateringu. Provádění kontroly a vedení kolektivu zaučování nových kuchařů. Požadujeme: vyučení v oboru gastronomie praxe na obdobné pozici vítána odpovídající organizační dovednosti komunikativnost loajalita kreativita a samostatnost praxe na kuchařské pozici minimálně 2 roky Možnost nástupu: Ihned Platové ohodnocení až 20.000 Kč měsíc Příspěvek na stravu Kvalitně vybavenou kuchyni Možnost využít veškeré schopnosti a potenciál Motivující a příjemné prostředí práce krátký dlouhý týden
plat: 17000- 20000 Kč
Město Dubňany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení prac. místa REFERENT KA PRO SPRÁVU BYTOVÝCH A NEBYTOVÝCH PROSTOR. Požadujeme:VŠ nebo SŠ vzdělání výhodou stavební či ekon.směr*morální bezúhonnost*znalost práce na PC (zvláště programů souvisejících se správou bytů). Vítáme: organ. a manažerské dovednosti znalost právních předpisů souvisejících s výkonem funkce řid. průkaz sk.B. PODMÍNKA PRO ZAŘAZENÍ MEZI UCHAZEČE: PRAXE VE SPRÁVĚ A ÚDRŽBĚ NEMOVITOSTÍ (především ve správě bytových domů). Přihláška musí obsahovat: jméno příjmení titul datum a místo narození státní příslušnost místo trvalého pobytu datum a podpis uchazeče. Připojte doklady: životopis (průběh zaměstnání odborné znalosti kopie dokladů o dosaženém vzdělání (ověřená kopie bude vyžádána v případě přijetí uchazeče). Nástup: červenec 2011 místo výkonu práce k.ú. Dubňany. Žádost doručte poštou nebo osobně: Městský úřad Dubňany Nám. 15. dubna 1149 69603 Dubňany NEJPOZDĚJI DO 29.6.2011 Písemné přihlášky zaslat na uvedenou adresu. Úplné informace na www.dubnany.eu. PC ŘP praxe podmínkou. Stravenky.
plat: 12930 Kč
Práce v noci obchůzková činnost trestní bezúhonnost.
plat: 9500 Kč
Vyučení v oboru strojírenství nástup ihned praxe min. 1 rok.životopis můžete zasílat na e mail: j.prochazkova@cieautomotive.com. Týden dovolené navíc stravenky pracovní doba 37 5 hod. týdně práce v nadnárodní společnosti roční odměny.
plat: 15000- 20000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 další >>