Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 15 000 Kč. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie!!! RJ výhodou.
plat: 20000- 30000 Kč
Jedná se o konstrukci strojů a zařízení pomocí 3D solidworks. Zájemce prosíme o zaslání životopisu.
plat: 13000- 20000 Kč
nabídka práce
ŘP sk. B praxe 1 rok.
plat: 12000- 17000 Kč
Náplň práce: vypracovávání projektové dokumentace podle zákona č. 183 2006 Sb. a prováděcích předpisů odpovědnost za optimální technické a ekonomické řešení projektové dokumentace jednání s příslušnými orgány státní správy odpovědnost za řádnou a úplnou archivaci dokumentace v písemné i elektronické podobě vykonávání autorského dozoru projektanta Požadujeme: VŠ vzdělání stavebního směru (vhodné i pro absolventa) znalost práce na PC (MS Office AUTOCAD) znalost anglického jazyka výhodou vysoké pracovní nasazení odpovědnost Nabízíme: zajímavou perspektivní práci možnost seberealizace a profesního růstu zázemí a stabilitu silné skupiny společností motivující mzdové ohodnocení nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
plat: 20000 Kč
Náplň práce: Organizuje a řídí jednotlivé výrobní projekty v souladu s požadavky zákazníků řízením kvality bezpečností práce a životního prostředí. Zodpovídá za dodržování výrobních termínů a plánovaných objemů výroby jednotlivých projektů. Organizuje řídí a hodnotí práci týmu a podřízených pracovníků. Organizuje přípravu a zpracování výrobních reportů. Operativně organizuje a řídí výrobu. Spolupracuje na plánování výroby. Kontroluje plnění výrobních plánů. Navrhuje optimalizaci výrobních procesů. Při výkonu práce spolupracuje s dalšími odděleními. Požadavky: VŠ nebo SŠ technického směru 5 let praxe v oblasti řízení výroby zkušenosti s vedením pracovního kolektivu (vede tým mistrů) komunikativní znalost AJ znalost práce na PC (MS Excel MS Word) komunikativnost samostatnost zodpovědnost.
plat: 30000 Kč
Náplň práce:vedení recepce a ubytovací části hotelu produkce a realizace balíčků pro individuální turisty produkce a realizace akcí a služeb pro veřejnost zodpovědnost za outdoor aktivity (minigolf koně sport..). Požadujeme: min. středoškolské vzdělání praxi v obchodní činnosti nebo zkušenosti práce s lidmi výbornou znalost práce na PC MS office a internetu pokročilou znalost min. 1 světového jazyka výborné komunikační schopnosti kreativitu pro tvorbu programů a časovou flexibilitu pro hotelový provoz bydliště v Kyjově a okolí řidičské oprávnění sk. B s praxí výhodou (ne však nutností) uchazeče je praxe v ubytovacím zařízení nebo cestovním ruchu Nabízíme: zajímavou a pestrou práci v hotelově zážitkovém areálu nedaleko Kyjova zázemí společnosti s komplexní nabídkou služeb v cestovním ruchu (www.ckregio.cz) odpovídající mzdové hodnocení závislé na výsledcích práce možnost postupu PŘIHLÁŠKY DO KONKURZU ZASÍLEJTE S PŘILOŽENÝM ŽIVOTOPISEM A FOTOGRAFIÍ VÝHRADNĚ NA E MAIL SIKUTOVA@CHATA.CZ!
plat: 15000- 20000 Kč
Vzdělání v potravinářském oboru výhodou pečlivost flexibilita samostatnost.Výroba sýřeniny sanitace potravinářských zařízení laboratorní práce pomocné práce v potravinářském provozu. Nástup možný ihned.Své odpovědi zasílejte pouze písemně na adresu provozovny nebo emailem vyroba@italat.cz
plat: 15000 Kč
Výpis z rejstříku trestů.
plat: 9830 Kč
Obsluha CNC strojů a dokončovacích strojů požadované vzdělání ve strojírenském oboru a praxe v oboru nutná schopnost učit se nové postupy manuální zručnost samostatné čtení výkresové dokumentace měření s posuvkou s mikrometrem praxe 1 rok. Příspěvek na závodní stravování školení v oboru a zvyšování kvalifikace dlouhodobá pracovní spolupráce.
plat: 11000- 20000 Kč
Požadavky: požadujeme praxi v zámečnické výrobě nebo montáži zámečnických výrobků pečlivost spolehlivost zodpovědnost časová flexibilita ŘP sk. B praxe 3 roky bydliště v blízkém okolí sídla firmy. Životopisy zasílejte na e mail: dortechnik@dortechnik.cz. Příspěvky na stravné.
plat: 17500 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 další >>