Adresa firmy je fiktivní !!! Sídlo firmy je v okrese Plzeň. Prostory v Hodoníně jsou v jednání. Životopisy zasílat výhradně na e mail: objednavky@studio.cz. Práce na PC výhradní působnost v okrese možnost profesního růstu pravidelný tréning potřebných znalostí a dovedností.
plat: 20000- 40000 Kč
Požadujeme: ŘP sk. C E min. praxe 5 let. Podmínka pokročilá znalost: NJ další jazyk výhoda. Ježdění EU turnus jeden až dva týdny a zpět nebo dle dohody odolnost vůči stresu spolehlivost znalost tras DE zodpovědnost dobrý zdravotní stav.
plat: 12000 Kč
Náš klient se zabývá seriovou výrobou dílů pro automobilový průmysl. Jedná se především o protihlukové izolace kobercové plastové díly a pěnové izolace. Spolupracuje se světovými výrobci automobilů jako jsou BMW Ford Opel Volvo Suzuki VW Škoda Auto a s mnoha dalšími. Popis pracovní činnosti mistra výroby: zajišťuje a organizuje provoz směny ve výrobě spolupracuje na zajišťování provozuschopnosti strojů a provozních zařízení spolupracuje na vylepšování stávajících technologických postupů směrem ke zvyšování kvality a produktivity vede prvotní personální agendu a zpracovává podklady pro odměńování pracovníků. Požadujeme: SŠ vzdělání v oboru strojírenském nebo chemickém (není podmínkou) praxe s vedením většího kolektivu cca 50 pracovníků ve výrobním podniku min. 2 roky je podmínkou dobré organizační schopnosti rychlé rozhodování odolnost vůči zátěži odpovědnost za efektivní řízení směny schopnost týmové práce a komunikativnost ochotu učit se novým postupům základní znalost BOZP a PO vícesměnný provoz. Nabízíme: zodpovědnou náročnou a zajímavou práci v oblasti výroby bohatý program zaměstnaneckých výhod (týden dovolené navíc příspěvek na aktivní využití prac. doby až 9 600 ročně příspěvek na sportovní vyžití příspěvek na penzijní připojištění ..) práce v Chocni okres Pardubice.
plat: 19000- 22000 Kč
Požadavky: vzdělání vyučen s maturitou nebo SŠ v oboru počítače počítačová technika grafik. Praxe není nutná. Popis práce: práce s PC. Pracovní doba: 6 14.30 hod. Začátek pracovní doby lze dohodnout. Provozovna je ve Vyškově ulice Hybešova (za obchodem Hruška). Provozovna je označená. Kontakt: Jaromír Boháček tel.: 606 735 319. Doba k zastižení 7 18 hod.
plat: 8500- 11000 Kč
Požadujeme: ÚSO praxe min. 3 roky v oboru řidičský průkaz sk. B znalost práce na PC nerovnoměrné rozvržení pracovní doby předpokládaný termín nástupu dle dohody Nabízíme: zázemí silné a zavedené společnosti 5 týdnů dovolené příspěvek na stravné měsíční osobní ohodnocení roční odměny možnost ubytování ve firemní ubytovně příspěvek na životní pojištění
Náplň práce: určovat technologické postupy zajišťovat technologickou přípravu výroby stanovaovat způsoby uspořádání průběh a technické podmínky výroby nebo provozních procesů specifikovat množství a druh materiálu kontroly jakosti a technické zkoušky pláováním nových nebo změněných procesů zajišťovat jakost výrobků požadovanou zákazníkem. Požadujeme: SŠ VŠ vzdělání textilního nebo technologického zaměření praxe 1 rok (VŠ) nebo 3 roky (ÚSO) praxe v automobilovém průmyslu výhodou AJ výborná znalost znalost systému normování práce a tvorby kusovníku znalost zásad tvorby technické dokumentace znalost systému jakosti ISO 9000 QS 9000 TS 16949 ISO 14001 znalost práce na PC (BPCS DCI Lotus Notes ...) výhodou. Nabízíme: zajímavou práci v kolektivu stabilitu prosperující firmy odpovídající finanční ohodnocení bohatý program zaměstnaneckých výhod (týden dovolené navíc příspěvek na aktivní využití prac. doby až 9600 ročně příspěvek na sportovní vyžití příspěvek na penzijní připojištění ..).
plat: 22000- 23000 Kč
Výhoda ŘP základy PC životopisy zasílejte na e mail: eva.lacnakova@cpp obchod.cz. Zdarma zaškolíme kariérní postup finanční podpora kancelář zdarma atraktivní odměny ....
plat: 10000 Kč
Zprostředkování finančních služeb. SS vzdělání znalost práce na PC komunikativnost loajalita ŘP sk. B vlastní automobil výhodou ne podmínkou. Lokalita: Hodonín a okolí. Nabízíme: zázemí silné společnosti 10 000 Kč + provizní odměňování benefity v rámci firmy kariérní růst.
Praxe v květinářství min. 1 rok. Kontakt pouze na e mail. Pracovní úvazek 6 hod.
plat: 8000 Kč
Budování a rozvoj týmu obchodníků výběrové pohovory zapracování koučování a motivování plnění cílů společnosti podpora při otevření kanceláře. Požadavky: min. SŠ vzdělání flexibilita loajalita komunikativnost ochota učit se nové věci znalost práce na PC ŘP sk. B vlastní auto výhodou ne podmínkou praxe ve finanční sféře výhodou ne podmínkou. Lokalita: Hodonín Kyjov Veselí nad Moravou Břeclav. Nabízíme: zázemí silné mezinárodní společnosti nadstandardní odměňování 30 000 Kč + provize kariérní růst možnost seberealizace pružná pracovní doba benefity v rámci firmy.
plat: 30000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 další >>