Vzdělání: : min. odborné středoškolské absolvování min. střední pedagogické školy obor VÝCHOVNÁ A HUMANITÁRNÍ ČINNOST SOCIÁLNĚ VÝCHOVNÁ ČINNOST. Zkušenost s prací s uživateli v domovech se zdravotním postižením zkušenost s individuálním plánováním a znalost Standardů kvality sociálních služeb výhodou.
plat: 11570- 17400 Kč
Minimální stupeň vzdělání: ukončené základní vzdělání (ne ZŠ praktická) +absolvování kurzu pracovníka sociálních služeb min.v rozsahu 150 hodin podmínkou!
plat: 8900- 13660 Kč
VOŠ nebo VŠ vzdělání sociálního zaměření odpovídající zákonu č. 108 2006 Sb. Přihlášky a motivační dopis zasílejte do 20.4.2011 na adresu: Naděje o.s. České armády 17 41201 Litoměřice (obálku označte VŘ RD SP) nebo na email: ucetni.litomerice@nadeje.cz
plat: 16000 Kč
PRACOVIŠTĚ: Restaurace U BERNARDA U Kapilčky 1 Litoměřice. KONTAKT: p. Fieberová 739 371 354. Kontakt osobně nebo telefonicky. Praxe vítána.
plat: 12000 Kč
Vedení poskytovaných sociálních služeb a týmu azylového domu. Přihlášky a motivační dopis zasílejte do 20.4.2011 na adresu: Naděje o.s. České armády 17 41201 Litoměřice (obálku označte VŘ RD VE) nebo na email: ucetni.litomerice@nadeje.cz
plat: 19000 Kč
Vhodné pro OZP. KONTAKT: p. Dálecký martin.dalecky@dosonap.cz 739 683 767. Dobrá komunikační schopnost poctivost samostatnost flexibilita stabilita zodpovědnost pracovní nasazení ochota učit se novým věcem. Čistý rejstřík trestů práce je vhodná také pro částečně invalidní důchodce a OZZ. Tel. kontakt předem nutný. Práce vhodná pro muže ve věku 35 50 let. Životopisy zasílejte na uvedenou e mailovou adresu. Jedná se o pozici strážného ve výrobních závodech v Lovosicích. Vhodné uchazeče bude telefonicky kontaktovat oblastní manažer.
plat: 8000 Kč
TELEFON: 416 732 472 .Dobrá znalost práce na PC pečlivost schopnost komunikace týmová spolupráce. Životopisy zasílejte na info@exekutor ltm.cz. PP na dobu určitou na rok poté možnost na neurčito.
Výhodou praxe v průmyslovém závodě znalost práce na PC výhodou praxe s VZV spolehlivost Požadujeme časovou flexibilitu.
plat: 80 Kč
Pracovní náplň: koordinace projektového týmu složeného ze zástupců jednotlivých divizí tvorba hlavního časového plánu sledování stavu projektu příprava a realizace předsériových výrob sledování technické specifikace komunikace se zákazníky v Aj příprava zákaznických auditů komunikace s dodavateli reporting stavu projektu top managementu Požadavky: SŠ technického směru VŠ výhodou zkušenosti s vedením projektů výhodou aktivní znalost anglického jazyka (denní komunikace) PC (MS Office) komunikativnost odpovědnost organizační schopnosti odolnost vůči stresu flexibilitu schopnost pracovat v týmu Nástup možný ihned.
plat: 22000- 26000 Kč
Jaroslava Konečná mobil 606 729 10. REFERENT NÁKUPU praxe na obdobné pozici SŠ s maturitou ŘP sk.B znalost práce na PC časová flexibilita spolehlivost samostatnost dobré organizační schopnosti. V případě Vašeho zájmu prosím o zaslání strukturovaného životopisu na adresu lklimentova@accom.cz pod značkou REFERENT NÁKUPU.
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 další >>