POŽADAVKY: ŘP aspoň skupiny B ale je vítána i skupina C PRAXE JE VÍTÁNA TAKÉ Operativnost komunikativnost flexibilita a týmového kolegu s dobrým vztahem a znalostmi k automobilům a ke svému řemeslu. Opravujeme jak osobní tak nákladní vozy autobusy i dodávky.
plat: 15000- 20000 Kč
STROJNÍ ZÁMEČNÍK vyučení s technickým zaměřením svářečský průkaz na CO2 výhodou pro manuálně zručné možnost dodělání svář. průkazu po zapracování pracovní doba PO PÁ 6.00 14.00 hod. mzda od 16000 Kč dle praxe hlásit se POUZE v PO ST nebo PÁ od 12 00 do 13 00 hod !!!!!!!!od 22.12.2011 do 2.1.2012 celozávodní dovolená!!!!!!
NÁPLŇ PRÁCE: řidič pro rozvoz obědů pro naše klienty (především závodní jídelny). Pracovní doba je od pondělí do pátku v časovém rozmezí od 05:00 hod ráno do odpoledne (dle momentálních potřeb bude upřesňováno). Jedná se o manuální fyzicky náročnou práci (zvedání těžkých břemen). Naše produkty rozvážíme především v okrese Litoměřice v okrese Mělník a v Praze. POŽADAVKY: řidič s praxí v řízení tranzitních vozidel do velikosti 3 5t nutná praxe v aktivním řízení vozidel (profese řidič) alespoň 5 let fyzicky zdatný komunikativní ochotný a vstřícný časově flexibilní výhodou je předložení referencí od předchozího zaměstnavatele. Další podmínkou je doložení zdravotního průkazu.
plat: 100 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou s perspektivou dalšího pracovního poměru. POŽADAVKY: vzdělání pedagogického směru znalost práce s PC práce se žáky organizační schopnosti odpovědnost.
plat: 20300 Kč
POŽADAVKY: Vzdělání vysokoškolské (v souladu s ustanovením § 24 stavebního zákona č.183 2006 Sb.). Praxe v oblasti územně plánovací činnosti nejméně 3 roky (v souladu s ustanovením § 24 stavebního zákona č.183 2006 Sb. Zvláštní odborná způsobilost pro správní činnost v územním plánování podmínkou. Znalost zákona o obcích č. 128 2000 Sb. správního řádu č. 500 2004 Sb. a stavebního zákona č. 183 2006 Sb. podmínkou. Splnění předpokladů dle § 4 odst. 1 2) zák. č. 312 2002 Sb. (občan ČR bezúhonnost způsobilost k právním úkonům atd.). KONTAKT: Přihláška musí obsahovat: jméno příjmení zájemce datum a místo narození státní příslušnost místo trvalého pobytu a číslo občanského průkazu datum a podpis zájemce kontaktní údaje (telefon e mail). K přihlášce přiložte: ověřené kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání případně další doklady prokazující odbornou vzdělanost. Strukturovaný životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe popřípadě studia. Výpis z evidence rejstříku trestů ne starší 3 měsíců (popř. kopii žádosti o výpis). Přihlášky s uvedenými doklady v zalepené obálce doručte na sekretariát Městského úřadu v Litoměřicích Mírové náměstí 15 7 1. patro Litoměřice případně zašlete na adresu: Městský úřad Litoměřice Mírové náměstí 15 7 412 01 Litoměřice a to nejpozději do 9.1.2012 do 16 30 hod. Na obálce vyznačte: " NEOTVÍRAT" Výběrové řízení správní referent územního plánování na odboru územního rozvoje města
plat: 16750- 25190 Kč
Vyučen v oboru praxe min. 3 rok. KONTAKT: zájemci zasílejte životopis na: marekslaby@seznam.cz.
plat: 13000 Kč
Požadujeme: čistý výpis z rejstříku trestů spolehlivost komunikativnost poctivost. PŘEDEM NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT NECHODIT DO PRODEJNY.
plat: 8000- 15000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: Koordinace projektového týmu složeného ze zástupců jednotlivých divizí. Tvorba hlavního časového plánu sledování stavu projektu. Příprava a realizace předsériových výrob. Sledování technické specifikace. Komunikace se zákazníky v Aj. Příprava zákaznických auditů. omunikace s dodavateli. Reporting stavu projektu top managementu. POŽADUJEME: SŠ technického směru VŠ výhodou. Zkušenosti s vedením projektů výhodou. Aktivní znalost anglického jazyka – denní komunikace (japonština výhodou). PC (MS Office). Komunikativnost odpovědnost organizační schopnosti odolnost vůči stresu flexibilitu schopnost pracovat v týmu.
plat: 25800 Kč
POZICE: manipulační dělník v provozu výrobní linky.POŽADAVKY: vzdělání: výuční list technického oboru Komunikativnost vysoké pracovní nasazení spolehlivost. Směnnost: nepřetržitý kombinovaný osmihodinový a dvanáctihodinový provoz
plat: 70 Kč
ŘP skup C + E !!! osvědčení profese řidiče praxe min. 2 roky v oboru spolehlivost
plat: 17000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 další >>