Kontakt s uchazeči každý čt. od 10.00 do 13.00. Vyučen v oboru + min. 7 let praxe v loděnicích. Práce v otevřených a zavřených prašných prostor loděnic. Znalosti všech typů jeřábů jak starších typů tak nových s dálkovým ovládáním (kozlové portálové mostové stavební jeřáby).
plat: 10000 Kč
Znalost energetických provozů vyhl. 50 78 Sb. znalost práce na PC MS Office podmínkou SAP výhodou znalost AJ minimálně na úrovni mírně pokročilý řidičský průkaz. Vysokoškolské vzdělání obor silnoproudá elektrotechnika případně automatizace elektronika. Jaroslav Břešťan 416 803 565 jaroslav.brestan@siemens.com.
plat: 25000 Kč
Práce vhodná pro ženy i muže se změněnou pracovní schopností nebo částečně invalidní. Požadujeme: spolehlivost zodpovědnost pracovitost časovou flexibilitu a ochotu učit se novým věcem. Svoz vhodné pro lidi z Lovosic a Štětí. Práce střídavě ve stoje a v sedě. Ukončení výběrového řízení 1. 11. 2011.
plat: 10000- 12000 Kč
Pracoviště: Račiněves pískovna (doprava vlastním vozidlem) čistý rejstřík trestů rekvalifikační kurs: ostraha objektů (možno doplnit do konce roku). Podmínkou vlastnictví pes služebního plemene.Nejprve tel. kontakt.
Pracovní poměr na dobu určitou na rok poté možnost na neurčito.Práce v terénu (oblast Severní Severozápadní Čechy) ŘP B odolnost vůči stresovým situacím komunikativní schopnost znalost práce na PC trestní bezúhonnost spolehlivost a časová flexibilita.
plat: 18000 Kč
Náplň práce: řízení a mapování marketingových aktivit společnosti sledování konkurence příprava a realizace marketingových kampaní správa obsahu vybraných webových prezentací online komunikace public relation spolupráce na tvorbě obchodní koncepce koordinace přípravy obchodních tiskových materiálů. Požadavky: chuť profesně se rozvíjet řídit vlastní projekty praxi v oblasti marketingu velmi dobré vyjadřovací a stylizační schopnosti kreativní a inovativní přístup VŠ popř. SŠ vzdělání znalost AJ nebo NJ alespoň na základní úrovni velmi dobré prezentační a komunikativní schopnosti pracovní a časovou flexibilitu vlastní invenci a samostatnost ŘP sk. B.
plat: 17000 Kč
Pracovní poměr po dobu nemoci. Vzdělání: vyučen v oboru.
plat: 12580 Kč
Vzdělání: technický obor (např. automechanik mechanik obráběč kovů). Pracovní náplň: obsluha a údržba zařízení na válcování závitů šroubů. Požadavky: umět číst v technické dokumentaci práce s měřidly (posuvkou) samostatnost ochota učit se loayalita. Výhodou: praxe na podobné pozici. Zájemci zaslat životopis na: saeki@aoyama.cz. DOPORUČENKY: út pá 16:00 16:30.
plat: 12917- 15808 Kč
Vzdělání: technický obor (např. automechanik mechanik obráběč kovů). Pracovní náplň: obsluha a údržba zařízení na lisování šroubů Požadavky: umět číst v technické dokumentaci práce s měřidly (posuvkou) samostatnost ochota učit se loayalita. Výhodou: praxe na podobné pozici průkaz obsluhy VZV (A D) jeřábnický a vazačský průkaz. Zájemci zaslat životopis na: saeki@aoyama.cz. DOPORUČENKY: út pá 16:00 16:30.
min. SŠ vzdělání praxe v obchodní činnosti podmínkou (pojišťovnictví finančnictví obchodní zástupce) cit pro obchod tzv. "tah na branku" 100% pracovní nasazení silné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování uživatelská práce na PC trestní bezúhonnost ŘP sk. B.
plat: 10000- 75000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 další >>