Mzda od : 14000 a bonusy. ŘP "D" profesní průkaz platné psychotesty+neurologické vyšetření+EEG slušné vystupování.
plat: 14000 Kč
Jedná se o pozici skladníka obalového materiálu ( palety přepravky ) požadujeme průkaz na vysokozdvižný vozík manuální zručnost fyzické přepdoklady dobrou znalost práce s PC. Jedná se o dvě směny ( jedna je posunutá na začátek tak aby skončila v 18 hodin ). Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrové řízení 8.7. v 10 hodin do firmy.
plat: 12000 Kč
Náplň práce: Údržba a opravy elektrozařízení obsluha výrobních zařízení manipulace se vstupy a produkty odběry jejich vzorků. Požadujeme: USO SO obor elektro. Osvědčení o zkoušce z vyhlášky ČÚBP a ČBÚ č. 50 1978 Sb. § 6 nad 1 kV praxe získaná při práci s vysokým napětím alespoň 3 roky s nízkým napětím alespoň 7 roků. Zkušenost se čtením výkresové dokumentace. Základní znalost pneumatických systémů. Znalost ovládání frekvenčních měničů. Znalost práce na PC. ŘP sk. B. Dobrý zdravotní stav (noční směny) fyzická zdatnost (manuální práce). Časová flexibilita.
plat: 20000 Kč
Práce s PC. Jazykové znalosti = AJ podmínkou. NJ + ostatní vítány.
plat: 10000 Kč
Pracovní poměr: doba určitá půl roku. Prodlužení automatické po půl roce. Zkušenosti a dovednosti samostatného uchazeče. Kontakt: telefonicky či osobně. Nástup ihned!!!
plat: 12000- 15000 Kč
ŘP sk. B praxe min. 2 roky v oboru vyučen v oboru preciznost zručnost spolehlivost chuť se učit novým věcem. Příspěvky na stravování školení a vzdělávání v oboru mladý kolektiv.
plat: 16000 Kč
Jedná se o pozici referenta dopravy nutná výborná znalost výpočetní techniky vztah k dopravní problematice praxe je výhodou. Vybraní uhcazeči budou pozváni k výběrovému řízení dne 1.7.2011 v 10 hodin. Prosíme o zaslání profesního životopisu.
plat: 15000 Kč
Nechodit nejdříve zaslat životopis. Zkušenosti s chemickým provozem. Znalost působení chemických látek. Základní dovednosti v oblasti laboratorní práce. Samostatnost. Fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav (přemisťování chemických látek ve velkých objemech doplňování do technologických lázní). Ochota dále se vzdělávat. Loajalita. Držitel průkazu VZV (A D W1) výhodou.
plat: 12700- 15500 Kč
Nechodit nejdříve zaslat životopis. Zručnost ochota učit se novým věcem ochota při potřebě přesčasové práce bezproblémový pracovní přístup (dodržování pravidel postupů). Fyzická zdatnost (manipulace s vozíky boxy nad 15 kg). VZV průkaz (A D W1). Jeřábnický a vazačský průkaz.
Vhodné i pro OZP. Práce je to jednoduchá v sedě vhodná i pro OZP (není to zásadní podmínka). Pracuje se ve 4 směnném režimu. seřezávání kůží lepení barvení. U práce se sedí. Nástup 69 Kč hod. Min. základní vzdělání. Požadavky: Odpovědnost flexibilita. Možný nástup : ihned.
plat: 69 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 další >>