pro tuto pozici je nutná časová flexibilita; absolventi pouze z z oboru chemie či biologie; pokud uchazeč nemá vzdělání v oboru chemie či biologie požadujeme praxi v laboratoři v délce min. 2 roky; životopis zasílejte e mailem
plat: 11000- 12000 Kč
Zájemce bude pracovat: Třebenická 1 Lovosice. Uchazeč kontaktuje firmu: telefonicky osobně nebo e mail: okna@kbslovo.cz. Vzdělání: středoškolské s maturitou nebo vyučen s 3letou praxí. Znalost PC částečná znalost Aj. Zaslat nebo donést životopis.
plat: 14000 Kč
Jedná se o pozici opraváře balících zařízení. Požadujeme základní orientaci v balících provozech !!! Uchazeči se mohou dostavit na personální oddělení v úterý středa od 8 10 hodin. Nebo mohou poslat svůj životopis na uvedenou e mailovou adresu.
plat: 15000 Kč
Jedná se o práci na jatkách ze začátku práce na jatkách s výhledem na zařazení zaměstnance na bourárnu nebo na jiné pracoviště.
plat: 18000 Kč
Lékař ka se specializací gynekologie a porodnictví. Zájemce musí splňovat podmínky způsobilosti podle zákona č. 95 2004 Sb. o lékařských zdravotnických povoláních a ČLK. Mzda dle zákona č. 262 2006 Sb. zákonů ve znění pozdějších předpisů a dle Sbírky zákonů č.44 2011 ze dne 23.2.2011 tj. 22 340 až 41 240 Kč.
plat: 22340- 41240 Kč
Lékař ka absolvent nebo se specializací v oboru ortopedie. Zájemce musí splňovat podmínky způsobilosti podle zákona č. 95 2004 Sb. o lékařských zdravotnických povoláních a ČLK. Mzda dle zákona č. 262 2006 Sb. zákonů ve znění pozdějších předpisů a dle Sbírky zákonů č.44 2011 ze dne 23.2.2011 tj. 22 340 až 41 240 Kč.
nabídka práce
Vyučení v oboru podmínkou. Nechodit. Nejdříve tel. kontakt.
plat: 10000 Kč
Hledáme zkušeného SEO optimalizátora pro každodenní optimalizaci internetových stránek klientů. Místo výkonu práce okres Litoměřice. Náplň práce: práce s webovými stránkami společnosti zajištění viditelnosti společnosti na předních místech internetových vyhledavačů oprava stránek klienta (programování v PHP NET ASP) zadávání klíčových slov vedení a správa SEO problematiky příprava a zavádění textů z pohledu SEO monitoring a příprava analýz pravidelné reporty. Požadujeme: Alespoň SŠ vzdělání podmínkou praxe z obdobné pozice znalost internetu znalost práce s PC (MS Office) ochotu učit se nové věci zodpovědnost kreativitu samovzdělávání v SEO problematice odolnost vůči stresu flexibilitu. Nabízíme: Zajímavou práci se zajímavými klienty motivující finanční ohodnocení možnost profesního i osobnostního rozvoje. Typ pracovního poměru: práce na IČO nebo práce na HPP. Pracoviště: Okres Litoměřice město Štětí. Jiná sdělení: V případě zájmu o tuto pozici pošlete prosím svůj životopis na e mailovou adresu emarketing@emarketing.name.
plat: 20000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: Řízení logistiky evropského distribučního centra a logistiky výrobní společnosti Flexfill s.r.o. Odpovědnost za konsolidaci skladů do centra. Odpovědnost za koordinaci dodávek materiálu. Zajišťování přepravy a s ní související dokumentace. Spolupráce s dalšími pracovišti mateřské firmy s cílem optimalizace skladových zásob. Navrhování nových efektivnějších procesů a jejich zavádění do praxe. Zajištění rozvoje oddělení v souladu s moderními technologiemi. Řízení zásob a inventory management. Řízení dopravy hotových výrobků k zákazníkovi. POŽADAVKY NA ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA: Praxe v oblasti logistiky na obdobné pozici (5+). Anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni. Další světový jazyk výhodou. Uživatelská znalost Microsoft Office zejména Excel na velmi dobré úrovni podmínkou. Proaktivní tvůrčí kandidát schopný podílet se v týmu na tvorbě logistických procesů. Komunikativnost analytické schopnosti logické uvažování flexibilita odolnost vůči stresu.
plat: 50000- 60000 Kč
Práce na stavbě požadujeme zkušenosti ve vodohospodářském oboru (nutná praxe s montáží potrubí vodovodů a kanalizací). Nutno předem domluvit telefonicky schůzku nebo zasílat životopisy na e mail : office@ekos zitenice.cz
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 další >>