Vhodné pro OZP. Adresa pracoviště kde bude zájemce pracovat: Křesín 1 410 02 Lovosice máme zájem o zaměstnance i z jiných měst Most Louny Lovosice atd. (poskytujeme možnost ubytování). Směnost: 5 dní směna od 14:00 hodin do 22:30 hodin. Spolehlivost pracovitost loajalita.
plat: 10000- 13000 Kč
Možnost v budoucnu pracovní poměr na dobu neurčitou. ŘP: B. Nejprve tel. kontakt.
plat: 4000 Kč
NCH Corporation zaujímá v celosvětovém měřítku vedoucí postavení v oblasti průmyslové údržby a údržby budov. Tato firma s více jak 85letou historií zahájila před 2 roky provoz v Evropském distribučním centru NCH DISTRIBUTION s.r.o. v Lovosicích a obsazuje pozici Skladník Řidič VZV Pracovní náplň: • Příjem a výdej zboží ze skladu • Zaskladňování zboží • Manipulace s produkty • Kompletace produktů dle expedice • Udržování pořádku ve skladu • Nalepování etiket • Účast na inventurách Očekáváme: • Praxi na pozici skladníka • Čistý trestní rejstřík • Zodpovědnost pracovitost • Oprávnění k řízení VZV vítáno Nabízíme: • Možnost pracovat v nadnárodní společnosti s hlavním sídlem v USA • Zaměstnání v perspektivním oboru • Zajímavé finanční podmínky • Firemní výhody (dovolená navíc životní pojištění stravenky penzijní připojištění sport…) Pokud máte zájem dozvědět se o obsazované pozici více prosím zašlete svůj životopis na HRCZ@nch.com
plat: 14000- 17000 Kč
Podmínkou praxe v průmyslovém závodu znalost práce na PC a orientace v technické dokumentaci VZV.
plat: 80 Kč
Máme také zájem o nevyučené s praxí nebo se snahou zaučení se v provozu. Požadujeme pracovní nasazení a spolehlivost.
plat: 12000- 14000 Kč
Popis pracovní pozice: Administrativní podpora personálního oddělení (HR) např. v oblasti mzdové agendy vzdělávání zaměstnanců správy budovy úklidových služeb agendy služebních vozidel a dalších. Tisk zakládání dokumentů. Zadávání dat do databází tabulek. Práce s Excelem tvorba grafů. Práce se softwarem Premier AS400. Zajišťování chodu recepce ve společnosti. Požadavky: znalost práce s PC: MS Word Excel Outlook ŘP: B (aktivní řidič) pečlivost schopnost vykonávat současně více požadavků najednou přesnost samostatnost ochota učit se schopnost pamatovat si. Výhodou: znalost problematiky mzdového účetnictví předchozí zkušenosti na obdobné pozici znalost anglického jazyka.
plat: 10800- 12600 Kč
Místo výkonu práce: Praha. Požadavky: výpis z RT. Kontakt: Hájková Martina tel.: 416 743 122 e mail: mahaj.oko69@seznam.cz .
plat: 11000- 15000 Kč
Vhodné pro OZP
plat: 9000- 12000 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (možnost prodloužení na neurčito). Požadujeme: minimálně SOU vyučení v oboru elektro montér elektro údržbář. Zkušenosti s opravami a údržbou strojního zařízení. Výhodou platný průkaz elektro vyhláška č.50 78 Sb. (není podmínkou). Náplň práce: kontrola stavu zařízení prádelny zodpovědnost za údržbu a funkčnost strojů opravy strojů.
plat: 10660- 16070 Kč
Doba určitá s 3 měsíční zkuš.dobou. KONTAKT:petr.prokes@jip napoje.cz. Znalost práce na PC
plat: 10000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 další >>