Práce na stavbě po celé ČR obsluha strojů (nakladače pásové a kolové) výkopové práce na vodohospodářských stavbách požadujeme platný strojní průkaz praxi na strojích min. 2 roky. Nutno předem domluvit telefonicky schůzku nebo zasílat životopisy na e mail : office@ekos zitenice.cz
plat: 15000 Kč
4+ years of experience with data analyses. Excellent knowledge of SQL and Databases (MS ACCESS MS SQL ORACLE). Strong and proven design development coding unit testing and debugging skills. Good command of English language. Good problem solving and analytical thinking. Independent proactive and innovative attitude willing to learn. Attention to detail good verbal and written communication skills. Excellent team player. WE OFFER: Be part of global USA Company. Young team of professionals with international experience. Employees’ benefits and future development.
plat: 18000- 23000 Kč
Pracovní náplň: Nákladový controlling. Očekáváme: Výborné analytické schopnosti koncepční a logické myšlení. Zkušenosti s finančními analýzami. Samostatný přístup k řešení problémů. Organizační a koordinační schopnosti. Znalost anglického jazyka na velmi dobré komunikativní úrovni. VŠ podmínkou. Velmi dobrá znalost MS Office (Excel). Nabízíme: Možnost pracovat v nadnárodní společnosti se sídlem v USA. Zaměstnání v perspektivním oboru. Další rozvoj a vzdělávání (jazykové a odborné kurzy). Firemní benefity. Možnost cestování.Pokud máte zájem dozvědět se o obsazované pozici více prosím zašlete svůj životopis na HRCZ@nch.com
plat: 25000- 35000 Kč
Požadujeme pracovitost spolehlivost řidičský průkaz sk. B praxe v oboru min. 2 roky. Kontaktovat pouze přes: zakova@vgroup.cz nebo telefon: 312 248 030.
plat: 12000- 20000 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) po uplynutí této doby době možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Znalost cizího jazyka a praxe v oboru výhodou. Nejprve tel. kontakt.
plat: 10000- 15000 Kč
První kontakt buď tel. nebo info@piller.cz.
plat: 12000 Kč
Náplň práce: Řízení skladových procesů pracovních postupů. Řízení a koordinace pracovníků skladu. Řízení zásob a inventory management. Řízení dodávek materiálu ke zpracování POŽADAVKY: Praxe v oblasti logistiky skladování nebo dopravy. Zkušenosti z logistické spediční nebo výrobní firmy na obdobné pozici výhodou. Anglický jazyk na základní úrovni. Uživatelská znalost Microsoft Office. Proaktivní tvůrčí kandidát schopný podílet se v týmu na tvorbě logistických procesů. Komunikativnost analytické schopnosti logické uvažování flexibilita odolnost vůči stresu. Nabízíme: Možnost pracovat v nadnárodní společnosti s hlavním sídlem v USA. Zaměstnání v perspektivním oboru. Zajímavé finanční podmínky. Firemní výhody (dovolená navíc životní pojištění stravenky penzijní připojištění sport…). Pokud máte zájem dozvědět se o obsazované pozici více prosím zašlete svůj životopis na HRCZ@nch.com
NÁPLŇ PRÁCE: Samostatné účtování v souladu s účetními a daňovými předpisy. Vedení týmu. Účtování pohledávek závazků DPH. Měsíční závěrky reporting. POŽADUJEME: Praxi v oblasti podvojného účetnictví minimálně dva roky. Velmi dobrá znalost anglického jazyka. Velmi dobrá znalost práce s MS Office zejména s MS Excel. Minimálně dokončené středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického zaměření. Analytické myšlení samostatnost organizační schopnosti. Nabízíme: Možnost pracovat v nadnárodní společnosti s hlavním sídlem v USA. Zaměstnání v perspektivním oboru. Zajímavé finanční podmínky.Firemní výhody (dovolená navíc životní pojištění penzijní připojištění sport…). Pokud máte zájem dozvědět se o obsazované pozici více prosím zašlete svůj životopis na HRCZ@nch.com
Chráněné pracovní místo pro OZP. NECHODIT. NEJPRVE TEL. KONTAKT: 723 612 506 VOLEJTE PO ČT: 8:00 11:00 a 13:00 15:00 hod. PÁ: 8:00 11:00. Pracovní poměr na dobu určitou posléze neurčitou.
plat: 8000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 další >>