Nástup od 1.11.2010 nebo dohodou. Na dobu určitou s možností prodloužení. Vzd. VŠ SŠ technického ekonomického směru. Náplň práce: operativní provádění poptávkové činnosti a výběrových řízení na konkrétní projekty směrem k dodavatelům řízení a vyhodnocení účasti na výběrových řízeních a elektronických aukcích sledování splnění požadavků zákazníka až do přípravy a dodávce prvních kusů na projekt pravidelné vyhodnocení podílu jednicového materiálu na konkrétních projektech optimalizace nákupu jednicového materiálu a služeb na jednotlivé projekty. Požadujeme: VŠ SŠ technického ekonomického směru dobrá znalost NJ slovem i písmem AJ výhodou dobrá znalost MS Office znalost MySAP výhodou řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) dobré komunikační a prezentační dovednosti vyjednávací a obchodní dovednosti samostatnost flexibilitu kreativitu. Nabízíme: práci u renomované společnosti s dlouholetou tradicí perspektivu osobního a profesního rozvoje odpovídající finanční ohodnocení systém zaměstnaneckých výhod. Výkon práce v Hanušovicích. Nástupní plat 22 000 Kč. Kontakt : pí. Vlasta Pavelková tel. 583 302 025 e mail : vlasta.pavelkova@zklhan.cz.
plat: 22000 Kč
Vzdělání: vyučen svářečský průkaz na hlavní pracovní poměr plný úvazek 1 směna.
plat: 17000 Kč
nabídka práce
HPP plný úvazek 1 směna vyučen v oboru.
Pracovní úvazek: HPP plný úvazek Minimální stupeň vzdělání : SŠ chemická chemicko technologická Mzdové rozpětí: od 20 000 Kč 24 000 Kč + odměny dle dosahovaných výsledků Požadavky: Praxe v oboru technologie povrchových úprav Znalosti podpovrchových úprav (odmaštění tryskání nástřiky dutin atd. ) a nátěrových systémů (základní nátěry tmelení finální nátěry) Přehled o zákonných požadavcích na podnikovou ekologii (ochrana ovzduší a vod nakládání s chemickými látkami odpadové hospodářství nakládání s obaly ) Pracovní náplň : Zpracování technologických postupů operací povrchových úprav a chemických procesů Stanovení a optimalizace norem spotřeby materiálu a času pro povrchové úpravy Technologický dohled a řízení procesů povrchových úprav Odpovědnost za stanovení postupů povrchových úprav Zpracování podkladů týkající se podnikové ekologie ve spolupráci s externí poradenskou firmou Účast na jednání s orgány státní správy na úseku životního prostředí Nástup: 1.12.2010 Kontaktní osoba: Lenka Balcárková 583 493 112 balcarkova.lenka@sub.cz
plat: 20000- 24000 Kč
HPP plný úvazek 2 směny víceletá praxe znalost řídícího systému Heidenhain program EDGEM CAM.
plat: 15000 Kč
HPP plný úvazek 1 směna vzdělání: vyučeni v jakémkoli oboru dobrý zdravotní stav telefonicky si domluvit schůzku 777 311 723
plat: 9800- 15000 Kč
HPP plný úvazek 1 směna vhodné i pro absolventy vzdělání SŠ s maturitou znalost práce na PC účetní program POHODA podvojné účetnictví DPH sklad. Telefonicky si domluvit schůzku.
Předpokládaný termín nástupu dle dohody. Vzd. VŠ. Pracovní úvazek min. 0 8. Požadované kvalifikační předpoklady: atestace v základním oboru interna chirurgie pediatrie praktické lékařství 10 let odborné praxe ve zdravotnictví znalost práce na PC základní orientace ve zdravotnické legislativě. S přihláškou zašlete: strukturovaný životopis kopii lékařského diplomu kopii dokladu o složení atestačních zkoušek přehled dosavadní praxe s přesným uvedením pracovišť a doby zaměstnání doklad o členství v lékařské komoře. Nástupní mzda: 27.000 Kč 30.000 Kč. Místo vhodné pro osobu se zdravotním postižením. Kontakt: PŘIHLÁŠKY ZASÍLEJTE NA ADRESU: Marcela Šandová KP VZP ČR pro Olomoucký kraj odd. personálních záležitostí 779 11 Olomouc Lazecká 22A.
plat: 27000- 30000 Kč
Dispečer MKD pro východní Evropu vzdělání středoškolské praxe 2 roky HPP plný úvazek 1 směna. Další požadavky: znalost ukrajinského ruského jazyka i v psané pobdobě znalost polského a slovenského jazyka hovorově řidič. průkaz sk. B znalost práce na PC znalost úmluvy CMR.
Pracovní náplň: zavedení systému plánování kvality provádění analýzy požadavků zákazníka na kvalitu zavedení kontrolních plánů zahrnující: kontrolní plány vstupní výrobní a výstupní kontroly aktualizace kontrolních plánů na základě reklamací a vnitřních neshod tvorba kontrolních postupů pro výrobní a výstupní kontrolu zavádění operací technické kontroly do výrobních postupů v informačním systému Axapta nastavení systému monitoringu výroby – milníků kvality řízení nápravných opatření zavedení procesních auditů výroby – audit dodržování dokumentovaných postupů realizace konkrétních řad vozů průběžná optimalizace kontrolních činností. Požadujeme: ÚSO technického zaměření (min 5 let praxe) VŠ strojní nebo řízení kvality (min 3 roky praxe) analytické myšlení znalosti metod plánování kvality (např. APQP) praxe v oboru řízení kvality v automobilovém průmyslu výhodou zkušenosti s prováděním auditů komunikační schopnosti týmová práce. Nabízíme: zázemí stabilní a prosperující firmy odpovídající finanční ohodnocení možnost seberealizace profesního růstu a dalšího vzdělávání. Do přihlášky uvádějte Plánovač kvality. Kontakt: Pars nova a.s. Lucie Snášelová Žerotínova 1833 56 787 01 Šumperk Česká republika E mail: lucie.snaselova@skoda.cz tel.: 583 365 556.
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 další >>