Pracoviště Klopina okres Šumperk. Jedná se o práci na zkrácený pracovní úvazek cca 120 h měsíčně. Nutné předchozí zkušenosti s prodejem pracovitost bezúhonnost. Bližší informace na tel. č. 777821313 p. Muschalek nebo email : muschalek@centrum.cz
plat: 7000 Kč
VŠ vzdělání IT nebo technického směru velmi dobrá znalost (slovem i písmem) AJ znalost NJ výhodou zkušenosti s vývojem produktů správy vývojových dat a plánování výroby výhodou zkušenosti s vedením projektů pozitivní přístup při řešení svěřených úkolů dobré komunikační organizační a prezentační schopnosti systematický přístup týmová spolupráce samostatnost zájem o další vzdělávání ochotu cestovat ŘP skupina B. Náplň práce: podpora uživatelů v oblasti SAP PDM a změnového řízení (ECM) podpora standardizace a optimalizace správy vývojových dat a změnového řízení spolupráce při vytváření vývojových metod procesů a nástrojů v rámci koncernu Hella spolupráce v mezinárodním týmu zaškolení v Německu.
plat: 20000- 40000 Kč
Požadavky: VŠ vzdělání technického směru např. strojírenství plasty velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem NJ výhodou znalost CAD software (Catia V5) znalost MKP (FEM) zkušenosti se software Abaqus výhodou výhodou jsou zkušenosti s vývojem produktů z plastů komunikační týmové a prezentační schopnosti na dobré úrovni schopnost učit se novým věcem samostatný a systematický přístup ochota cestovat. Náplň práce: spolupráce při vývoji nových produktů (světlometů) vytváření FEM modelů pro simulační výpočty optimalizace výrobku dle výsledků simulací prezentace výsledků vývojovým týmům srovnávání analýz s reálnými výsledky spolupráce v mezinárodním týmu zaškolení v Německu.
Nástup ihned na dobu neurčitou se ZD 3 měsíce. Vzd. VŠ obor nerozhoduje. Náplň práce: provádění projektů v hotelovém a lázeňském sektoru implementace informačního systému analýza zákaznických požadavků prezentace řešení uživatelům školení uživatelů konzultační podpora testování. Požadavky: Znalost AJ výhodou pokročilá znalost práce na PC ŘP sk. B komunikaticvnost flexibilita. Mzdové podmínky 16 000 nástupní hrubá mzda. Kontakt: ZASÍLEJTE ŽIVOTOPISY na e mail: asistentka@gubi.cz vybraní uchazeči budou kontaktováni.
plat: 16000 Kč
VŠ vzdělání technického směru; znalost AJ (slovem i písmem) znalost NJ výhodou; praxe v navrhování optických systémů výhodou; znalost práce na PC el. pošta MS Office internet; schopnost týmové práce; ochota vzdělávat se; flexibilita odpovědnost spolehlivost; řidičský průkaz skupiny B. Náplň práce: návrhy a výpočty optických ploch; simulace optických soustav světlometů a svítilen; dokumentace a prezentace výsledků. Mzda 20000 40000 Kč.
VŠ vzdělání technického směru např. strojírenství plasty informatika velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem znalost NJ výhodou znalosti software CAD zvláště FEM simulací zkušenosti s vývojem produktů z plastů a vedením projektů výhodou komunikační týmové a prezentační schopnosti na dobré úrovni chápavost a schopnost učit se novým věcem samostatný a systematický přístup ochota cestovat řidičský průkaz skupiny B. Nápň práce: spolupráce při vývoji nových produktů vytváření FEM modelů pro simulační výpočty návrh optimalizace výrobků na nástrojů dle výsledků simulací prezentace výsledků vývojovým týmům srovnávání analýz s reálnými výsledky spolupráce v mezinárodním týmu zaškolení v Německu.
Nástup ihned. Zkrácený prc. úvazek 4hod. denně dohoda o provedení práce. Na dobu určitou 1 rok. Praxe vítána. Kontakt: p. Šenkyříková telefonická dohoda osobního jednání na tel.:722 03 48 18
plat: 4500 Kč
HPP plný úvazek na dobu neučitou 1 směna řidič.průkaz sk. B nástupní hrubá mzda Kč 17000 vzdělání: VŠ zemědělská obor zootechnik nebo SŠ s maturitou podmínkou víceletá praxe v oboru zootechnika nástup dle dohody.
plat: 17000 Kč
Vzdělání s maturitou jakýkoliv směr dobrý plavec pracovní doba 8 12.30 hod. Do 30.6.2011 na dohodu o provedení práce zkrácený úvazek poté od 1.9.2011 na HPP. Předpokládaná nástupní hrubá mzda Kč 100 hod. telefonicky si domluvit schůzku.
plat: 100 Kč
Náplň práce: provádění vstupní kontroly dodávek materiálu zpracování a vyřízení neshodného materiálu aktivní podpora a spolupráce se všemi odděleními (nákup vývoj výroba logistika…) spolupráce s externími partnery (dodavateli …) Očekáváme: ÚSO SŠ vzdělání (nejlépe technického směru) znalost práce na PC SAP výhodou základní znalost anglického jazyka samostatnost a umění se rozhodovat orientace na týmovou práci praxe na obdobné pozici výhodou. Nabízíme: místo výkonu práce: Mohelnice zázemí mezinárodního koncernu příležitost k seberealizaci možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti aktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod. Své životopisy zasílejte v českém a anglickém jazyce na uvedený kontakt : Siemens s.r.o. o.z. Busbar Trunking Systems Nádražní 30 789 85 Mohelnice Ing. Kamila Otavová tel.: 583 842 702 733 610 431 kamila.otavova@siemens.com
plat: 15000- 25000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 další >>