Pracovní náplň: Provádí a zajišťuje tvorbu technické průvodní dokumentace pro kolejová vozidla v rámci činnosti a přidělených úkolů spolupracuje s pracovníky technického a ostatních úseků provádí a zajišťuje kompletaci průvodní dokumentace dle smluvních podmínek na jednotlivé projekty vede technická jednání se zákazníkem nebo dodavateli v rámci přidělené oblasti spravuje řídí a archivuje průvodní dokumentaci k jednotlivým projektům v elektronické podobě při řešení změn odchylek a dalších přidělených úkolů spolupracuje s pracovníky technického a ostatních úseků v dané oblasti projednává případné změny a výjimky se zástupci provozovatele vozidla výrobci vozidel a případně s dalšími zainteresovanými úřady SŠ nebo VŠ strojní nebo elektro praxe v oboru vítána znalost práce s výkresovou dokumentací orientace v normách EN ČSN TNŽ UIC TSI apod. znalost Zákon o drahách č. 266 94 Sb. vyhl. 100 95 Sb. Podmínky pro provoz konstrukci a výrobu UTZ vyhl. 48 82 Sb. Dopravní řád drah 173 95 Sb. Předpisy ČD V6 1 V25 V49 V68 všeobecné znalosti v odvětví průmyslu kolejových vozidel a souvisejících oborech Kontakt: Pars nova a.s. Lucie Novotná Žerotínova 1833 56 787 01 Šumperk Česká republika E mail: lucie.novotna@skoda.cz Tel.: 583 365 556
plat: 21000 Kč
Obchodní asistent na dobu určitou s možností prodloužení. Hlavní pracovní náplň: evidence poptávek tvorba nabídek pro zákazníky evidence a vyřizování objednávek sledování plnění zakázek tvorba plánu dodávek sledování úhrad upomínky komunikace s klienty a zákazníky administrativní činnost obchodního charakteru. Požadavky: dobré komunikativní schopnosti znalost práce na PC samostatnost při výkonu práce flexibilita ŘP skupiny B praxe v obchodní činnosti výhodou. PŘED OSOBNÍM KONTAKTEM JE NUTNÉ ZASLAT PROFESNÍ ŽIVOTOPIS. Své životopisy zasílejte na e mail: vernerova@creativerepublic.cz.
plat: 15000 Kč
pouze pro OZP 12 ti hodinové směny hlásit se na tel.583466205 p.Čech
plat: 10000 Kč
Náplň práce: správa systému a aplikací Lotus Notes správa CRM systému a SW aplikací pro podporu obchodu Požadujeme: SŠ VŠ obor Informační technologie znalosti programování a systému LN výhodou programování v Java script web a mobilních aplikací výhodou znalost operačních systémů MS Windows Server a Linux aktivní znalost AJ samostatnost flexibilita ochota vzdělávat se a cestovat řp. sk. B
plat: 23000 Kč
HPP na dobu určitou s možností prodloužení a ZD 3 měsíce. Nástup možný ihned požadavky: vyučení v oboru nebo praxe. Kontakt: p. Urban tel.: 37 25 85 75
plat: 1 Kč
zástup za RD úvazek 0 5 MŠ + 0 5 ZŠ podmínkou magisterské studium Střední pedagogická škola výhodou (MŠ) žádosti a životopisy zasílejte na e mail : zs.svebohov@atlas.cz bližší info na tel. 739 051 965 nebo 583 412 151.
plat: 20000 Kč
Nástup od 1.6.2012 a 1.7.2012 na dobu neurč. Vzd. ÚSO obor nerozhoduje. K uvedené mzdě případné provize. Obchodní talent schopnost věcné komunikace a argumentace samostatnost uživatelskou znalost práce na PC předchozí obchodní praxe výhodou. V případě že Vás nabídka zaujala zašlete prosím strukturovaný životopis na adresu: jana.pollakova@ceskapojistovna.cz O termínu konání výběrového řízení budete informováni telefonicky.
HPP na odbu určitou s možností prodloužení a ZD 3 měsíce mzdové ohodnocení 13 000 Kč + provize z prodeje. Hledáme obchodního zástupce pro ambulantní prodej floristického zboží do květinářství s řidičským průkaze B a s praxí řízení skříňového nebo dodávkového vozidla.Upřednostňujeme zájemce s praxí obchodního zástupce. Kontakt: pí. Šimáčková tel.: 777577851 e mail: ivasimackova@atlas.cz
plat: 13000 Kč
HPP na dobu určtitou s možností prodloužení a ZD 3 měsice. Zkrácený úvazek 4 hodiny denně mzdové ohodnocení 5000 Kč nástupní plat vhodné i pro absolventy požadavky vyučen v oboru kontakt: p. Vala tel.: 732823273
plat: 5000 Kč
PRACOVNÍ MÍSTO JE VYHRAZENO PRO OZP. HPP na dobu neurčitou zkrácený úvazek 3 hodiny denně. Kontakt: p. Renda tel.: 734 753 711 telefonická dohoda osobního jednání
plat: 3000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 další >>