z:18.7.2011 samostatnost spolehlivost zodpovědnost prac. doba po pá úvazek 20hod. týden inf.: Svou žádost + životopis POUZE zašlete na uvedený e mail uklizecka@vykovcz.cz probíhá výběrové řízení. Do VŘ budou zařazeni pouze zájemci kteří splňují výše uvedené požadavky. Osobní kontakt až na vyzvání.
plat: 6000 Kč
z:18.7.2011 Odbavování kusových zásilek přejímání zboží kontrola dodacích listů a dalších dokumentů doprovázejících zboží. Ukládání kontrola a skladování zboží. Znalost strojírenské výroby a výrobků je výhoda. Prac.doba po pá 6 14 hod. inf.: Svou žádost + životopis POUZE zašlete na uvedený e mail skladnik@vykovcz.cz probíhá výběrové řízení. Do VŘ budou zařazeni pouze zájemci kteří splňují výše uvedené požadavky. Osobní kontakt až na vyzvání.
plat: 12500 Kč
z:19.4.2011 a:14.7.2011 buď vyučení v oboru nebo praxe v uvedené profesi práce po so obsluha pokladny spolehlivost Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě.
plat: 9800 Kč
z:14.7.2011 buď vyučení v oboru nebo praxe v uvedené profesi směnnost v rozpětí po pá 6.15 18 hod. + soboty 6 12 hod. inf.: po pá 7 16 hod.
plat: 59 Kč
požadujeme: praxe na obdobné pozici v automotive min. 1 rok znalost celní problematiky a intrastatu výborná znalost AJ Náplň práce: spolupráce při plánování výroby optimalizace logistických postupů zákaznický servis disponování materiálu správa skladových zásob zpracovávání logistických reklamací zaměření na celní záležitosti V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo emailem. Ing. Helena Krejčí email: helena.krejci@behrgroup.com tel: 556 312 723 mobil: 777 481 072
plat: 20000 Kč
z:13.7.2011 Náplň práce: zajištění zpracování zakázek tvorba výkresové dokumentace spolupráce při vývoji nové řady konfigurace; Očekáváme: VŠ vzdělání (strojní elektrotechnické) komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka znalost MS Office SAP R3 znalost tvorby výkresové dokumentace v AutoCAD samostatnost kreativitu; Inf.: Pokud Vás pozice oslovila reagujte na www.siemens.cz odkaz Kariéra ref. č.: 75152
z:12.7.2011 praxe 5 let v oboru mzda podle odborné praxe + příplatky příprava teplé stravy (obědy) Inf.: po pá 7 15 hod. přihlášku do výběrového řízení a průběh odborné praxe zasílejte na email: personální@sssmk.cz.
plat: 11000 Kč
z:12.7.2011 Požadujeme uživatelskou znalost obsluhy počítače (MS Office internet) komunikativní a organizační schopnosti pečlivost a samostatnost. Inf.: Zájemci zašlete životopis na email mrozkova@abivia.cz. Výběrové řízení se bude konat v kanceláři v Třinci.
plat: 15000 Kč
z:12.7.2011 praxe 1 rok v oboru mzda podle odborné praxe + příplatky příprava teplé stravy (obědy) Inf.: po pá 7 15 hod. přihlášku do výběrového řízení a průběh odborné praxe zasílejte na email: personální@sssmk.cz.
plat: 9500 Kč
z:12.7.2011 úvazek 6 hod.denně buď vyučení v oboru prodavač ka nebo praxe v uvedené profesi obsluha PC směnnost v rozpětí po pá 6 18 hod. Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě.
plat: 70 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 další >>