z:25.4.2012 Nutná praxe nejlépe v čalounickém šití manuální zručnost chuť učit se novým věcem firma zaučí INFO:Telefonicky volat Po Pá od 8.00 do 15.00 hodin
plat: 13000 Kč
z: 5.4.2012 25.4.2012 Požadovaná praxe: vhodné i pro absolventy Požadujeme: řidičský průkaz: sk. B znalost práce na PC. Popis práce: Poradenství v oblasti finančních a hypotečních služeb administrativni práce.Zájemci o pracovní pozici mohou zasílat životopisy na: zdenka.padusakova@brokerexpert.cz
plat: 15000 Kč
z:23.4.2012 Požadujeme: SŠ VŠ ekonomického směru min.5 let praxe v oboru výborná znalost českých účetních stadardů a daňové problematiky znalost práce na PC znalost AJ NJ výhodou dobré komunikační a organizační schopnosti zodpovědnost týmová orientace a flexibilita ŘP sk.B Pracovní náplní bude: vedení účetní evidence v MRP systému účtování dodavatelských zahraničních faktur výpočet DPH zpracování čtvrtletních a ročních statistických výkazů evidence nezaplacených pohledávak dle insolventního zákona konfirmace pohledávek s odběrateli účtování zahraničních cestovních příkazů asistence při zpracování daňových přiznání statistik a interních účetních výkazů spolupráce s daňovým poradcem Nabízíme: různorodou zajímavou a perspektivní práci seberealizaci a další rozvoj zajímavé hodnocení a zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy nástup možný ihned. Pokud Vás nabídka oslovila zašlete strukturovaný životopis do 30.4.2012 na adresu: tawesco s.r.o. personální úsek Areál Tatry 1449 6 742 21 Kopřivnice prace@tawesco.cz tel.: 556 493 243
plat: 21000- 23000 Kč
z:24.4.2012.Požadavky:Vyučen v oboru nástrojař nebo příbuzném oboru praxe ve strojírenství vítána zkušenosti s obsluhou obráběcích strojů a orientace v technické dokumentaci vítána. Pracovní doba:6.30 14.30 a 14.30 22.30 hod. INFO:Osobně PO PÁ od 6.30 do 14.30 paní Svatava Černá v
plat: 18000 Kč
z:24.4.2012Náplň práce: výuka angličtiny osob se zrakovým postižením ve věku 15 65 let na pobočkách v NJ a FM administrativní agenda spojená s výukou a prací v sociálních službách. Požadavky: výborná znalost AJ (doloženy VŠ vzděláním certifikáty apod.) VŠ vzdělání pedagogického směru výhodou; zájem o dlouhodobou spolupráci (min. do konce roku 2012) trpělivost empatii a citlivý přístup k osobám se zdravotním postižením; schopnost týmové práce samostatnost a zodpovědnost bezúhonnost; bydliště ve FM nebo NJ velkou výhodou. Vhodná pozice také pro osoby se zdravotním postižením studenty důchodce ženy na MD. CV a motivační dopis posílat Lence Svobodové na lenka.svobodova@kafira.cz do 10.5.2012. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.
plat: 6000 Kč
z:24.4.2012.Požadavky: vyučen v oboru strojní zámečník praxe ve strojírenství vítána samostatnost spolehlivost iniciativa důslednost manuální zručnost. Pracovní doba:6.30 14.30 a 14.30 22.30 hod. INFO:Osobně PO PÁ od 6.30 do 14.30 paní Svatava Černá
z: 24.1.2012? pracoviště Bílovec. Rozpis pracovní doby:2 3 dny v týdnu. Popis práce: Distribuce reklamních letáků na celém území obce Bílovec. Uchazeči se mohou hlásit u : Mgr. Kristina Neničková ředitelka společnosti Telefon: 775 780 652 V době od 10.00 do 15.00 ve dnech: po pá
plat: 300 Kč
z: 24.1.2012 pracoviště Studénka vhodné pro zájmce ze Studénky jízda na kole zájemci se mohou hlásit od 8 16 hod PO PÁ na tel. č. 724 007 048 p. Honšová
plat: 4810 Kč
z: 20.4.2012.Požadavky: Nutná praxe v personální činnosti znalost práce na PC řidičský průkaz B.Praxe s vedením pracovního týmu výhodou. INFO: Životopis a žádost zasílejte na e mail:Petr.brezovjak@mpss.cz DO PŘEDMĚTU E MAILU UVÁDĚJTE: NOVÝ JIČÍN
plat: 30000 Kč
z:19.4.2012 Požadujeme zručnost a ochotu pracovat Inf. Po Pá od 9 do 12 hodin.
plat: 60 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 další >>