z:28.2.2011 a:3.3.2011 manuální zručnost jedná se o práci na dobu určitou 1 rok možnost prodloužení dle zakázky Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě.
plat: 13000- 16000 Kč
z:23.2.2011 a:3.3.2011 pro jakékoli obory platný průkaz na VZV + praxe 1 rok jedná se o práci na dobu určitou 1 rok možnost prodloužení dle zakázky Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě.
plat: 16000- 20000 Kč
z:1.3.2011 místo je VYHRAZENÉ pro osoby se zdravotním postižením zkrácený úvazek 6 hodin denně začátek pracovní doby neděle večer konec sobota ráno. Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě.
plat: 7500 Kč
z:24.2.2011 a:2.3.2011 rozhoduje praxe v šití a šicími stroji manuální zručnost jedná se o obsluhu šicího stroje a velkého prošívacího stroje výměna nití apod. inf.: po pá 6 15 hod.
plat: 10000- 12000 Kč
z:1.3.2011 jedná se o DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE s možností přechodu na pracovní poměr vyučení v oboru vítána praxe Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě.
plat: 65 Kč
ASISTENT KA z.2.12.2010 zkrácený úvazek 20 hod.týdně (zaměstnavatel jedná v externím obchodní zastoupení s v Pojišťovnou Kooperativa). Prac.doba pondělí a středy od 8.00 17.00 hod. pátky od 8.00 12.00hod. Pracoviště: kancelář poj. Kooperativy a poj. České spořitelny v Novém Jičíně. Mzda od 5.000 Kč mzda se skládá ze základní složky + odměny podle obchodních výsledků kanceláře. Požadavky: praxe v oboru popř.obdobný obor vítán řidičský průkaz sk.B Velmi dobré komunikační schopnosti samostatnost kreativita práce na PC podmínkou. Popis práce: administrativní přepážková a obchodní činnost. Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě Svou žádost + životopis zašlete na uvedený e mail lstritecky@seznam.cz probíhá výběrové řízení.
plat: 5000 Kč
z:1.3.2011 buď práce na DOHODU O PRACOVNÍ ČINNOST nebo O PROVEDENÍ PRÁCE dle domluvy úvazek dle domluvy prac.doba 8 20 hod. práce v kosmetickém salonu Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě.
plat: 5000- 15000 Kč
z:1.3.2011 místo je vhodné pro osoby se zdravotním postižením strojní vzdělání znalost čtení a kreslení (i 3D) technické dokumentace práce na PC Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě.
plat: 12000- 16000 Kč
Pracovní náplň: * Přepravuje manipuluje a kontroluje zboží * Udržuje automobil a přidělené pracovní prostředky * Spolupracuje s dalšími složkami pobočky a společnosti Požadujeme: * Řidičký průkaz sk. C a E podmínkou * Min. 3 roky praxe v řízení nákladního vozidla * Profesní průkaz řidiče podmínkou * Jeřábnické a vazačské zkoušky na hydraulickou ruku výhodou * Průkaz VZV a karta řidiče do digitálního tachografu výhodou * Znalost stavebních mateiálů výhodou * Komunikační schopnosti ochota vstřícnost a poctivost Nabízíme: * Dobré platové ohodnocení včetně prémií a proplacených přesčasů * Stabilní zaměstnání * Zaměstnanecké výhody * Pravidelnou pracovní dobu * Zázemí silné a úspěšné společnosti
plat: 10000 Kč
z:28.2.2011 a:1.3.2011 úvazek 20 hod.týdně prac.doba obvykle po pá 8 12 hod. nepravidelná výpomoc nutná časová flexibilita světový jazyk komunikativně základy práce na PC spolehlivost komunikativnost inf.: po pá 8 17 hod.
plat: 7000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 další >>