z:10.5.2011 a:21.9.2011 JP jedná se o hlavní pracovní poměr vzdělání buď obor zahradník nebo květinář znalost vazby květin prac.doba po pá 8 17 hod. + soboty 8 11 hod. inf.: po pá 8 16 hod.
plat: 12000 Kč
z:21.9.2011 DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE s možností přechodu na pracovní poměr praxe výhodou očekává se spolehlivost a zodpovědnost.Provozní doba Valašské hospody u Janíka po čt pá so a ne.Inf.:volejte nebo přímo na pracovišti u paní Jalůvkové.
plat: 80 Kč
z:12.9.2011 a:21.9.2011 řidičský průkaz sk.B minimální praxe 5let pracovní doba od 6:00 14:30 hodin. Inf: schůzka po předchozí telefonické domluvě
plat: 17000 Kč
z: 20.9.2011.Pracoviště STAROJICKÁ LHOTA vedoucí prodejny pracovní doba: pondělí sobota .Info: Alena Rečičarová tel. 737213486
plat: 9000 Kč
z:21.9.2011 pro vyučené v oboru nebo s praxí v uvedené profesi.Požadována je základní znalost anglického nebo německého jazyka.Očekává se spolehlivost a pečlivost.Inf.:schůzka po předchozí telefonické domluvě volejte po pá 8 20 hod.
plat: 75 Kč
z:21.9.2011 pracovní náplň: kandidát bude lakovat jednotlivé komponenty jízdních kol. Požadujeme: vyučení v oboru praxe v oboru výhodou vysoké pracovní nasazení schopnost týmové práce. Nabízíme: jednosměnný provoz zázemí silné nadnárodní společnosti zajímavou práci při výrobě kol motivující finanční ohodnocení účast na firemním balíčku benefitů. INF: na uvedené e mail.adrese
plat: 14000- 17000 Kč
z:21.6.2011 a:22.8.2011 buď vyučení v oboru nebo praxe v uvedené profesi Inf.: po pá 10 16 hod.
plat: 13000 Kč
z:20.9.2011 lepení a mechanické stříhání dílů na lise pracovní poměr na dobu určitou 1 rok místo vhodné i pro osoby zdravotně postižené praxe není vyžadována.Pracovní doba od 6 14:30 hod.Inf.:volejte po pá 8 10 hod. nebo přímo na pracovišti u pana Křístka.
plat: 13000- 16000 Kč
z:20.9.2011 lepení a mechanické stříhání dílů na lise pracovní poměr na dobu určitou 1 rok místo vhodné i pro osoby zdravotně postižené praxe není vyžadována.Inf.:volejte po pá 8 10 hod. nebo přímo na pracovišti u pana Křístka.
z:20.9.2011.Požadavky:Výborné komunikační a prezentační dovednosti orientace na výsledek vysoký stupeň loajality pracovního nasazení a chuť učit se novým věcem. Zodpovědný přístup k práci a svěřeným úkolům časová flexibilita reprezentativní kultivovaný projev a vystupování. řidičský průkaz B Popis práce: telefonická osobní komunikace s klienty spolupracovníky a obchodními partnery vedení a správa administrativní agendy realizace telemarketingu zejména aktivní správa klientského kmene sjednávání termínu schůzek porad příprava podkladů materiálu k poradám školením seminářům. PP na dobu určitou 1 roku. Info:Strukturované životopisy vč. aktuál. fografie zasílat na bayer@pmbs.cz
plat: 13200 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 další >>