ČÍŠNÍK SERVÍRKA z:2.2.2011 vyučení v oboru vhodné pro absolventy hotelové školy spolehlivost komunikativnost profesionální vystupování Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě.
plat: 10000 Kč
z:28.1.2011 a:2.2.2011 Popis práce: jedná se o provádění zkoušek zejména v laboratoři v případě potřeby na stavbách. Praxe ve stavebním oboru vítána. Řidičský průkaz B časová flexibilita znalost práce na PC (Microsoft Office internet) manuální zručnost spolehlivost samostatnost komunikativnost pečlivost chuť se dále vzdělávat. Svůj životopis zašlete na uvedeny e mail: podhorny@consultest.cz.
plat: 13000- 15000 Kč
z:31.1.2011 jedná se o DOHODU O PRACOVNÍ ČINNOSTI úvazek 20 hod.týdně buď vyučení v oboru kuchař číšník servírka prodavač nebo praxe v uvedených profesích 1 místo je na pozici POMOCNÁ SÍLA VE VÝROBĚ ZÁKUSKŮ a 2 místa jsou na pozici POMOCNÝ Á PRODAVAČ KA Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě.
plat: 50- 70 Kč
SPECIALISTA ODDĚLENÍ LAKOVNY z:15.9.2009 a:8.9.2010 a:22.11.2010 Náplň práce: zajišťování chodu části lakovací linky spolupráce s oddělením kvality starost o chemické procesy výroby podpora manažera lakovny nepřímé vedení pracovníků oddělení Požadujeme: SŠ VŠ vzdělání technického nebo chemického zaměření orientace v chemické nebo mechanické části výroby znalost problematiky a procesu lakování zkušenost z automobilového průmyslu výhodou zkušenost z chemického průmyslu výhodou schopnost komunikovat v Aj nutná znalost práce na PC (MS Office Internet) Nabízíme: zázemí stabilní zahraniční společnosti odpovídající platové ohodnocení možnost osobního rozvoje měsíční výkonnostní bonusy motivující benefitní systém Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě.
plat: 18000- 22000 Kč
z:19.1.2011 a:27.1.2011 Požadujeme: zkušenost s práškovaným lakováním a s mokrým lakováním praxe v oboru výhodou technická zručnost Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě.
plat: 14000- 16000 Kč
z:27.1.2011 Naše požadavky: minimálně středoškolské vzdělání velmi dobrá uživatelská znalost obsluhy PC (MS Office) řidičský průkaz B. Úkoly: zařazuje a archivuje přijaté výkresy rozmnožuje a vydává dle rozdělovníku výkresy na daná pracoviště eviduje a vydává změnové výkresy eviduje v PC poptávky nabídku spolu s poptávkou zakládá dle zákazníků do složek. Inf.: V případě zájmu zašlete životopis s popisem profesních funkcí a dosažené kvalifikace na e mail halasta@ncline.cz probíhá výběrové řízení.
plat: 12000 Kč
z:25.1.2011 a:27.1.2011 Řidičský průkaz B (skupina C výhodou) Flexibilita Bezúhonnost Fyzická zdatnost Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě svou žádost + životopis zašlete na uvedený e mail k.chvostek@ak1324.cz probíhá výběrové řízení.
plat: 15000 Kč
SKLADNÍK CE z:26.1.2011 a:27.1.2011 praxe řidičský průkaz B výhodou znalost obsluhy PC zvedání těžších předmětů mzda po zapracování až 15 000 Kč hrubého Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě.
plat: 13000 Kč
z:26.5.2010 a:14.12.2010 Společnost JOB AIR Technic a.s. hledá zaměstnance na pozici AVIONIK. Podmínky: držitel průkazu podle JAR PART 66 B2 typové oprávnění na Boeing 737 NG CL podmínkou typové oprávnění na Airbus 320 SAAB 340 a SAAB 2000 výhodou anglický jazyk na komunikativní úrovni ŘP skup. B. Své životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu martina.pavelkova@jobair.cz. VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ POZASTAVENO.
plat: 30000- 45000 Kč
z:25.1.2011 Náplň práce: technické zpracování nabídek; zpracování obchodně technické dokumentace; poskytování zákaznické poradenské činnosti; provádění elektrotechnických a mechanických výpočtů; Očekáváme: vysokoškolské vzdělání elektrotechnické; aktivní znalost NJ nebo AJ slovem i písmem; MS Office výhodou SAP R 3; orientace na zákazníka a výsledek; schopnost stále se učit novým věcem rozhodnost a důslednost; Inf.: schůzka po předchozí telefonické domluvě.
plat: 22000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 další >>