Požadujeme: praxe na CNC 2 roky manuální zručnost. Úkolová mzda 74 Kč hod. + prémie. Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců.)
plat: 74 Kč
Hlavní zodpovědnosti: Strategické řízení financí; Tvorba a vyhodnocování naplňování finančního plánu; Inovace v informačním systému na základě sledování a analýzy vnitropodnikových trendů z hlediska výkonů a financí; Řízení cash flow Kontakt s finančními a administrat. institucemi (banky FÚ SSZ ŽÚ Obchodní soud zdravotní pojišťovny…); Vyhodnocování investic analýza a doporučení formy financování včetně prognózy důsledků Sledování zákonných změn a vývoje v legislativní oblasti Krytí rizik dopadů škodných událostí (pojištění) Odpovídá za rozvoj a pravidelnou aktualizaci firemních procesů Vedení přímých podřízených motivace a hodnocení a vytváření podmínek pro jejich osobní i profesní růst.
plat: 35000 Kč
Sestavování seřizování a oživování mechanických strojů přístrojů a zařízení na základě projektové dokumentace zakázky.
plat: 10000 Kč
Požadavky : NUTNÁ praxe min. 3 roky v Automotive PC uživatelská znalost Znalost programu SAP výhodou Od uchazeče požadujeme : Časová flexibilita spolehlivost zodpovědnost samostatnost Nabízíme : Zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnání ve společnosti s mezinárodním zázemím a řadou sociálních výhod Pokud máte zájem o zaměstnání v naší firmě zasílejte prosím Váš strukturovaný životopis s kontaktními údaji na adresu: vera.hervertova@nectec automotive.com Veškeré informace budeme považovat za důvěrné a budou použity pouze pro potřeby těchto výběrových řízení.
plat: 18000 Kč
Požadujeme: vzdělání v oboru farmaceutický laborant ka nebo farmaceutický asistent ka znalost práce na PC výpis z rejstříku trestů kontakt domluvit nejprve telefonicky.
plat: 15000- 20000 Kč
Požadujeme: znalost práce na PC výpis z rejstříku trestů úvazek 6 hodin denně kontakt domluvit nejprve telefonicky
plat: 25000- 32000 Kč
Požadujeme: ŘP sk. C profesní průkaz praxe řidiče 2 roky výuční list výpis z rejstříku trestů. Výhodou jsou zkoušky svařování strojní průkaz praxe s minibagrem obsluha hydrauliky na nákladním autě apod. Nejprve zašlete prosím životopis e mailem nebo poštou.
plat: 15000 Kč
Možnost pracovat na pracovní úvazek plný nebo zkrácený. Místo vhodné i pro absolventy. Požadujeme: komunikativnost samostatnost spolehlivost znalost práce na PC výhodou zdravotní průkaz výpis z rejstříku trestů.
plat: 8000 Kč
Požadujeme aby správce bydlel ve služebním bytě ve Volfarticích dále požadujeme manuální zručnost dovednost při obsluze stavebních strojů ŘP skupiny B a výpis z rejstříku trestů. Výhodou je strojní průkaz a znalost AJ nebo italského jazyka.
plat: 12000 Kč
Pracovní náplň: • Zajištění efektivního zavádění marketingové strategie • Koordinace marketingové aktivity značky Festool • Zajištění tvorby marketingových materiálů • Vyhledávání nových cest na podporu prodeje produktů • Zlepšování lokální marketingové komunikace • Zavádění nových programů a procesů • Jednání s obchodními partnery i s koncovými zákazníky • Školení obchodních partnerů vlastnosti ručního nářadí Kvalifikační a další požadavky: • Min. SŠ vzdělání • Znalost a praxe v oblasti marketingu (min. 2 roky) • Znalost strojírenského trhu výhodou znalost trhu ručního nářadí • Pokročilý uživatel MS Office • Znalost Adobe kreativních programů (InDesign PhotoShop apod.) • Základní znalost tvorby webovských stránek • Komunikativní znalost AJ • Samostatnost loajalita kreativita týmový hráč • Řidičský průkaz B – aktivní řidič ochota cestovat Nabízíme: • Zázemí silné nadnárodní společnosti • Stabilitu • Profesní rozvoj • Praxi v zahraničí • Velký prostor pro osobní realizaci • Odpovídající finanční ohodnocení
plat: 25000- 35000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 další >>