nabídka práce
Nutný zdravotní průkaz odolnost vůči stresu.
plat: 15000 Kč
Náplň práce: · IT specialista pro přijímání požadavků na IT SAP · řešení prvního stupně uživatelských požadavků · spolupráce v rámci Help Desk teamu · spolupráce s IT kompetenčním centrem v zahraničí · incident management problem management · vytváření procesů v rámci IT infrastruktury · odpovědnost za dokumentaci práce Help Desku Požadujeme: · SŠ VŠ vzdělaní · komunikativní znalost NJ nebo AJ (znalost NJ výhodou) · výborná znalost práce na PC znalost programu SAP · schopnost samostatného rozhodování Nabízíme: · velmi dobré platové podmínky · práci v dynamickém prostředí · zázemí silné nadnárodní společnosti · využití jazykových znalostí · možnost dalšího vzdělávání Vhodné pro absolventy. Pokud od nás neobdržíte zpětnou vazbu do 14 dnů dali jsme přednost jiným uchazečům.
plat: 20000- 25000 Kč
tato práce je vhodná především pro osoby zdravotně znevýhodněné OZZ Invalidita I. II. III. stupně. Je zapotřebí aby pracovník ze změněnou pracovní schopností mohl vykonávat noční směny a také pochůzkovou činnost. měl by mít ČTR pracoviště: DOLNÍ BŘEŽANY Pha západ
plat: 8000- 10000 Kč
Možné i na DPP. Vzdělání v oboru + praxe v oboru zdravotní průkaz.
nabídka práce
Vyučení v oboru praxe v oboru.
plat: 12000- 15000 Kč
1) Broušení Sámkování skla – nutná přiměřená manuální zručnost. Práce ve stoje. Fyzicky náročné. 2) Manipulační práce prohlížení a balení skla nutná rychlost pečlivost a spolehlivost. Předchozí zkušenost není nutná obě práce zaučíme. Vhodné i pro absolventy. V případě zájmu volejte na tel. 739 451 373 – Kateřina Holasová.
plat: 10000 Kč
Požadujeme: zdravotní průkaz výpis z rejstříku trestů znalost práce na PC pracovitost praxe vítána. PP vztah DPP. Předpoklad střídání personálu na směny. Pracovní úvazek bude plný ale po domluvě možnost i zkráceného úvazku. Bydliště v blízkém okolí výhodou.
plat: 8000- 12000 Kč
Čistící stroje s.r.o. Petr Jíra 608 354 453 jira karcher@email.cz ZŠ vzdělání vhodné pro OZP spolehlivost ochota pracovat kontakt pouze e mailem nebo telefonicky. Pracovní úvazek zkrácený nebo plný. PP vztah pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce.
plat: 60 Kč
Čistící stroje s.r.o. Petr Jíra 608 354 453 jira karcher@email.cz Vhodné pro OZP výpis z resjtříku trestů spolehlivost ochota pracovat zkušenosti výhodou. Kkontakt pouze e mailem nebo telefonicky. Pracovní úvazek zkrácený nebo plný. PP vztah pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce.
plat: 60 Kč
Pracovní náplň: nátěry vlakových skříní (plnič finální nátěr a lak) související přípravné a pomocné práce (broušení maskování odmašťování apod.) finální práce (lokální opravy leštění apod.) příprava nátěrových hmot dle dokumentace měření vrstvy nátěru záznamy do dokumentace zodpovědnost za čistotu a stav pracoviště a zařízení Požadujeme: vyučení v oboru lakýrník praxe v oboru (aplikace vodou ředitelných a rozpouštedlových nátěrových hmot) zodpovědnost přesnost pečlivost znalost v oblasti čtení konstrukčních výkresů (maskování) samostatnost schopnost vyhodnotit a odstranit vady Nabízíme: dobře placenou práci zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti možnost dalšího profesního růstu a zvyšování kvalifikace zaměstanecké výhody včetně životního pojištění pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení
plat: 25000- 30000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 další >>