KONTAKT DOMLUVIT TELEFONICKY. PP na dobu určitou s možností prodloužení. Práce ve výškách fyzicky náročná práce vhodná pro muže. Pracoviště bude celá ČR.
plat: 10000 Kč
KONTAKT POUZE TELEFONICKY! Vhodné pro absolventy. Požadujeme: oprávnění na práci s motorovou pilou flexibilitu loajalitu samostatnost spolehlivost. Nabízíme: práci ve stabilní firmě záruka korektního jednání.
plat: 15000- 20000 Kč
Místo vhodné pro absolventy. Místo vhodné pro OZP. PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení. Základní mzda + prémie. Požadujeme. výpis z rejstříku trestů. Kontakt domluvit předem telefonicky.
plat: 10000- 11000 Kč
Výpis z rejstříku trestů. Dobrá fyzická kondice. Doprava do zaměstnání hrazena zaměstnavatelem. Kontakt nejprve telefonicky.
plat: 12000- 15000 Kč
pracoviště: oblast Chřibská telefonicky se domluvit na tel. : 731643736 prac. doba 8 10 hodin denně
plat: 8000- 9000 Kč
Pracovní náplň: Realizace úkolů v hodnocení a prevenci rizik možného ohrožení života nebo zdraví zaměstnanců Provádění kontrolní činnosti dodržování zásad BOZP zaměstnanci podniku Metodické řízení činnosti při zvyšování povědomí zaměstnanců v oblasti BOZP Zpracování osnov pro školení BOZP a realizace nástupních školení Zajišťuje přenos aktuálních legislativních požadavků do podnikové praxe. Požadujeme: VŠ – v bakalářské nebo magisterském studijním programu v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci nebo SŠ s maturitou Praxe v případě VŠ 1 rok v případě SŠ 5 let Doklad o úspěšně vykonané zkoušce z odborné způsobilosti Práce na PC (Word Excell Power point) Řidičský průkaz sk.B Komunikativní znalost AJ Komuinikativnost samostatnost aktivní přistup k plnění dílčích úkolů
plat: 20000- 26000 Kč
Pracovní náplň zpřístupnění konstrukčních modelů v CATIA ostatním členům týmu tvorba technologických modelů dílů a podskupin tvorba technologických výkresů dílů a podskupin jejich schválení a zanesení do SAP předklady dokumentace zpracování modelů v CATIA pro účely konstrukce přípravků realizace změn podle požadavků Požadujeme ukončenou SŠ VŠ technického směru praxe na obdobné pozici podmínkou samostatnost pečlivost zodpovědnost komunikační znalost AJ výhodou
plat: 20000- 27000 Kč
zájemci zašlou elektronickou poštou životopis na adresu: j.habrova@mikov.cz
plat: 13000- 30000 Kč
> zpracování a založení technologických postupů do SAPU > spolupráce při tvorbě dokumentů ve Start up fázi > příprava technologické dokumentace podle pokynů senior technologa > spolupráce na procesu validace analýza odchylek a navrhování řešení provádění analýzy operací > spolupráce při specifikaci přípravků účast na design reviews přípravků > kontrola a audity pracovišť > Řešení NCR nápravných a preventivních opatření > Realizace konstrukčních a technologických změn Požadujeme ukončenou SŠ VŠ technického směru praxi na obdobné pozici v oblasti strojírenství podmínkou samostatnost rozhodnost schopnost přijmout zodpovědnost dobrou znalost AJ podmínkou další jazyk výhodou Nabízíme dobře placenou práci zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti možnost dalšího profesního růstu a zvyšování kvalifikace včetně zaškolení v zahraničí případně spolupráce v mezinárodních pracovních týmech zaměstnanecké výhody včetně životního pojištění
plat: 21000- 29000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 další >>