PP na dobu určitou po dobu MD a RD. Uchazeč zašle přihlášku včetně telefonního kontaktu s přiloženým profesním životopisem kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání kopií dokladu o složení jazykové zkoušky a případně dalších osvědčení prokazujících naplnění požadavků v obálce označené "referent cestovního ruchu a informací" na adresu: Úsek personalistiky a mezd Městský úřad nám. T.G.M. čp. 1 470 36 Česká Lípa nebo stejně označenou obálku předá v podatelně městského úřadu. Pokud uchazeč v přihlášce neuvede vrácení osobních dokladů budou tyto následně po obsazení pracovního místa protokolárně skartovány. Lhůta pro podání přihlášky:do 29.11.2011 10:00 hodin. Kvalifikační předpoklady a požadavky stanovené pro uchazeče: Střední vzdělání s maturitní zkouškou státní zkouška nebo eurocertifikát TELC z anglického nebo německého jazyka historická znalost města Česká Lípa a regionu Českolipska a velmi dobrý kulturní přehled dobrá znalost práce s MS Office výpis z rejstříku trestů ýborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování samostatnost.
plat: 13110- 19256 Kč
Druh práce: údržba a servis strojů. Vzdělání strojního zaměření (obor elektro či mechanik). Požadujeme: flexibilitu schopnost učit se novým věcem odpovědnost důslednost samostatnost. Maturita výhodou. Řidičský průkaz na VZV výhodou.
plat: 16500 Kč
Vyučení pozitivní vztah k vaření (srdcová záležitost) samostatnost zdravotní průkaz. Hrubá mzda od 15000 Kč měsíc + odměny (vše dle dosažených výsledků). Směnost možno i dle dohody. Nástup možný dle dohody. Klientela zajištěna. Bude realizováno výběrové řízení.
plat: 15000 Kč
Kontaktní adresa: Dělnická 243 Podmoklice 513 01 Semily SŠ VŠ vzdělání nejlépe humanitního směru (andragogika pedagogika) práce na PC na výborné úrovni podmínkou komunikativnost flexibilita schopnost týmové práce řidičský průkaz vlastní auto výhodou prac. poměr dohoda o provedení práce dohoda o pracovní činnosti předem je nutné zaslat životopis a motivační dopis na adresu: info@mostkevzdelani.eu tel. kontakt v době od 9 00 do 11 00 hod. pracovištěm jsou města Semily Česká Lípa Liberec Jablonec nad Nisou
plat: 20000 Kč
Pracovní náplň: • plánování a řízení marketingové komunikace značky NAREX na českém a slovenském trhu • plánování a zajišťování PR aktivit (inzerce soutěže sponzoring apod.) • příprava tiskových materiálů (katalogy ceníky akční letáky apod.) • přímá podpora obchodního týmu • úzká spolupráce s PR agenturami a ostatními dodavateli Kvalifikační a další požadavky: • SŠ VŠ vzdělání • praxe v oblasti marketingové komunikace minimálně 2 roky • znalost anglického jazyka • velmi dobrá znalost českého jazyka • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti • samostatnost pečlivost kreativita entusiasmus • dobrá znalost práce na PC MS Office internet • odolnost vůči stresu flexibilita Nabízíme: • zázemí stabilní mezinárodní společnosti • práci v relativně malém a mladém kolektivu • možnosti profesního i osobního rozvoje • zajímavé ohodnocení a další výhody
plat: 20000- 27000 Kč
Jedná se o pracoviště v Kuřivodech.
plat: 8000- 10000 Kč
Prosím domluvit si schůzku předem telefonicky. Pracoviště je Hajniště u Frýdlantu v Čechách. Vhodné pro OZZ a ID. Děkuji
plat: 8500- 9500 Kč
Požadujeme: VŠ vzdělání obor farmacie uživatelská znalost práce na PC trestní bezúhonnost aktivní přístup k práci Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení možnost ubytování zaměstnanecké výhody MÍSTO JE VHODNÉ PRO ABSOLVENTY Písemné nabídky zasílejte na adresu: Krajská zdravotní a.s. personální a mzdové oddělení Sociální péče 3316 12A 401 13 Ústí nad Labem email: martina.placatova@mnul.cz
plat: 35000- 55000 Kč
POŽADAVKY: pouze vystudovaný obor: farmaceutický asistent Pracovní poměr: na dobu určitou 1 rok. VÝHODY: podnikové stravování dovolená navíc Mzda: příplatek 1000 kč. KONTAKT: tel. p. Kučáková 383 314 125 383 314 128 tel.ověřeno 15.11.2011
plat: 20000- 30000 Kč
Pracovní poměr na polovinu roku s 3 měsíční zkušební dobou a s možností prodloužení na neurčito. Vhodné pro absolventy. Vyučení zručnost samostatnost dobrý zrak chuť pracovat. Náplní práce bude zalešťování smítek na helmách. Vhodnější pro ženy. Vážní zájemci kontaktujte nás na uvedeném tel. čísle či adrese.
plat: 14000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 další >>