KUCHAŘ KA praxe v oboru výhodou Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou a pracovní úvazek zkrácený na 6 hod. denně. První kontakt telefonicky 603836445 od 8:00 do 20:00hod.
plat: 10000- 15000 Kč
Jedná se o úklid zimního stadionu a bazénu na zkrácený úvazek 6 hod.denně mzda 6000 Kč+prémie. Vhodnější pro muže! Vhodné hlavně pro OZP (invalidní důchodce osoby ZZ)!
plat: 6000- 6000 Kč
Jedná se o úklid bazénu na zkrácený úvazek 6 hod. denně mzda 6000 Kč + prémie. Vhodnější pro ženy! VHODNÉ PRO OZP (osoby ZZ nebo invalidní důchodce)!
Pracovník v sociálních službách pověřený vedením týmu Denního stacionáře (DS) Pracovní náplň základní výchovná nepedagogická činnost nebo přímá obslužná činnost: komplexní koordinace a souhrnné zajišťování přímé obslužné péče a základní výchovné nepedagogické činnosti v rámci poskytování služby sociální péče vytváření prohlubování a upevňování schopností a dovedností uživatelů které pomáhají jejich samostatnosti a soběstačnosti přímá spolupráce s rodinou posilování dalšího rozvoje a fixace aktivních schopností u zdravotně postižených jedinců rozvíjení zájmové činnosti úzce spolupracuje s vedením organizace při vytváření a naplňování rozvojového plánu při dodržování pravidel organizace při tvorbě standardů kvality SS prohlubuje spolupráci s dalšími organizacemi propagace zařízení články fotodokumentace vyhledávání dalších zájemců o službu Řídící role: plánování denních aktivit v souladu s potřebami uživatelů a s možnostmi organizace plánování služeb v rámci klidného a kvalitního zajištění provozu DS řeší zastupitelnost všech pracovníků a činností DS vedení a kontrola ostatních pracovníků DS zodpovídá za běžný provoz DS pracovník v sociálních službách je povinen dalšího vzdělávání v rozsahu nejméně 24 hodin za kalendářní rok kterým si obnovuje upevňuje a doplňuje kvalifikaci Speciální předpoklady: organizační schopnosti komunikační dovednosti schopnost vedení týmu Pracovní smlouva: zástup za MD Platové zařazení: dle zákona č. 564 2006 Sb. Kvalifikační předpoklady: minimálně středoškolské vzdělání se sociálním nebo zdravotním nebo pedagogickým zaměřením a manažerské minimum Praxe: nutná upřednostňuje se praxe s mentálně postiženými občany Nástup: leden 2012
plat: 14000 Kč
Požadujeme: praxe v oboru nutností znalost práce na PC.
plat: 60 Kč
Sháníme recepční pro HOTELY MORRIS v Novém Boru a Mariánských Lázních společnosti Morrris CL. Požadujeme: znalost práce na PC MS Office. Znalost AJ nebo NJ. Komunikativnost spolehlivost příjemné vystupování ochotu pracovat v noci psaní všemi deseti na PC. Místo vhodné pro absolventy. Své životopisy zasílejte na e mail parkhotel@hotelmorris.cz
plat: 15000- 18000 Kč
Náplň práce: Tvorba technologických postupů Tvorba CNC programů Zakládání a údržba dat v systému Podpora výrobního procesu se zaměřením na třískové obrábění Dohled na dodržování technologických postupů Požadavky :Vzdělání: SŠ nebo VŠ strojní Znalost technických norem (čsn din) IT: Znalost CAD CAM ( Surfcam výhodou) SAP výhodou Jazyk: AJ NJ výhodou Praxe podmínkou : min. 3 roky zkušenosti s technologií třískového obrábění! Nabízíme: velmi zajímavou práci finanční ohodnocení odpovídající pracovní pozici zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzijní připojištění internet atd.) možnost profesního růstu a rozvoje motivační odměny Místo pracoviště: Žandov Pracovní vztah: Práce na plný úvazek Nástupní termín: Od 12 2011 Kontakt: Personální oddělení Ing.Michal Ježek tel: +420 480 303 185 (denně 8.30 9.30 hod výrobní areál bílá budova) životopisy zasílejte na e mail: michal.jezek@hoerbiger.com HOERBIGER ŽANDOV s.r.o. Nádražní 10 471 07 Žandov u České Lípy Česká republika
plat: 19000 Kč
nabídka práce
Znalost práce na PC výpis z rejstříku trestů.
plat: 20000- 45000 Kč
SŠ vzdělání pedagogického směru mzda podle tabulek a zápočtu praxe. Výpis z rejstříku trestů praxe výhodou. Životopisy zasílejte e mailem do 30.11.2011
plat: 17000 Kč
Zkrácený pracovní úvazek 0 8. Pracovní poměr bude na dobu určitou (zástup na mateřskou dovolenou). Požadujeme: znalost práce na PC pracovitost pečlivost spolehlivost.
plat: 16000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 další >>