inzerce dětské potřeby

Specialisté v oblasti propagace a reklamy

Pracovní náplň: • Zajištění efektivního zavádění marketingové strategie • Koordinace marketingové aktivity značky Festool • Zajištění tvorby marketingových materiálů • Vyhledávání nových cest na podporu prodeje produktů • Zlepšování lokální marketingové komunikace • Zavádění nových programů a procesů • Jednání s obchodními partnery i s koncovými zákazníky • Školení obchodních partnerů vlastnosti ručního nářadí Kvalifikační a další požadavky: • Min. SŠ vzdělání • Znalost a praxe v oblasti marketingu (min. 2 roky) • Znalost strojírenského trhu výhodou znalost trhu ručního nářadí • Pokročilý uživatel MS Office • Znalost Adobe kreativních programů (InDesign PhotoShop apod.) • Základní znalost tvorby webovských stránek • Komunikativní znalost AJ • Samostatnost loajalita kreativita týmový hráč • Řidičský průkaz B – aktivní řidič ochota cestovat Nabízíme: • Zázemí silné nadnárodní společnosti • Stabilitu • Profesní rozvoj • Praxi v zahraničí • Velký prostor pro osobní realizaci • Odpovídající finanční ohodnocení

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 25000- 35000 Kč
Datum nástupu: 01.02.2011

Firma: Protool s.r.o.
Ulice: Chelčického 1932
Obec: Česká Lípa
Kontaktní telefon: +420 481 645 134
Kontaktní e-mail:hanj@tts-protool.com
Kontaktní osoba Jiřina Hanušová