Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií

Pracovní náplň: Realizace úkolů v hodnocení a prevenci rizik možného ohrožení života nebo zdraví zaměstnanců Provádění kontrolní činnosti dodržování zásad BOZP zaměstnanci podniku Metodické řízení činnosti při zvyšování povědomí zaměstnanců v oblasti BOZP Zpracování osnov pro školení BOZP a realizace nástupních školení Zajišťuje přenos aktuálních legislativních požadavků do podnikové praxe. Požadujeme: VŠ – v bakalářské nebo magisterském studijním programu v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci nebo SŠ s maturitou Praxe v případě VŠ 1 rok v případě SŠ 5 let Doklad o úspěšně vykonané zkoušce z odborné způsobilosti Práce na PC (Word Excell Power point) Řidičský průkaz sk.B Komunikativní znalost AJ Komuinikativnost samostatnost aktivní přistup k plnění dílčích úkolů

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 20000- 26000 Kč
Datum nástupu: 01.05.2011

Firma: Bombardier Transportation Czech Republic, a. s.
Ulice: Svatopluka Čecha 1205
Obec: Česká Lípa
Kontaktní telefon: +420 487 802 601,487 802 602
Kontaktní osoba Holubová Petra Rejdová Stanislava,