Náplň práce: kontrola monitorovacích zpráv o realizaci projektů validace dat pro monitorování v IS MONIT7+ případně dalších informačních systémech zajištění dat pro monitorovací informační systém (dále jen IS) spolupráce na nastavení postupů monitoringu v řídící dokumentaci celkový monitoring průběhu realizace projektů příjemců a včasná detekce rizik a podezření na nesrovnalost hlášení nesrovnalostí ve spolupráci s gestorem pro nesrovnalosti (Odbor monitoringu a analýz). Požadujeme: SŠ VŠ vzdělání technického nebo veřejnosprávního nejlépe stavebního směru dobrou orientaci v legislativě ČR znalost zákona č. 137 2006 Sb. o veřejných zakázkách orientace v projektové (stavební) dokumentaci znalost stavebního zákona a souvisejících předpisů orientace v ekonomické a finanční problematice související s výstavbou velmi dobré ICT dovednosti (Excel Word PowerPoint Internet) schopnost analytického myšlení příjemné vystupování a prezenční dovednosti samostatnost spolehlivost flexibilita bezúhonnost odolnost vůči stresu. Výhodou: praxe min. 3 roky praxe ve veřejném sektoru praxe v oblasti tvorby či kontroly projektů znalost problematiky strukturálních fondů EU jazykové znalosti (AJ příp. FR) ŘP sk. B. Nabízíme: mzdu odpovídající náročnosti profese (mzdové podmínky stanoví zákon č. 262 2006 Sb. zákoník práce) zaměstnanecké bonusy moderní pracovní prostředí celoživotní vzdělávání účast na rozvoji regionu Severozápad. Písemná přihláška musí obsahovat: jméno příjmení titul datum a místo narození místo trvalého pobytu poptávanou pozici strukturovaný životopis kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání telefonní a e mailové spojení souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101 2000 Sb pracovní poměr sjednán na dobu určitou do konce programového období (31.12.2013). Nástup: dle dohody Přihlášky zasílejte do 19.8.2011 !!!! na adresu: Úřad Regionální rady Masarykova 3488 1 400 01 Ústí nad Labem
plat: 20000- 23000 Kč
Ruština němčina angličtina vzdělání VŠ v dějinných umění.
plat: 8000- 8500 Kč
Zajišťování materiálu pro výrobu vyřizování objednávek s dodavateli ze zahraničí znalost práce na PC (Word Excel) znalost NJ slovem i písmem praxe nutná řidičský průkaz
plat: 16000 Kč
samostatnost práce dle výkresové dokumentace praxe v oboru podmínkou. mzda 100 Kč hod.
plat: 100 Kč
Montáž elektroinstalací vyučení v oboru praxe podmínkou vyhláška č. 50 78 Sb.
plat: 13000 Kč
Samostatnost spolehlivost znalost programu Fidelia výhodou znalost NJ RJ nutné praxe nutná práce s PC. Zasílejte životopisy !!!
plat: 11500 Kč
Praxe min. 5 let podmínkou znalost české a cizí kuchyně. Trestná bezúhonnost.
plat: 10000 Kč
Praxe min. 3 roky podmínkou komunikativní znalost RJ NJ AJ (min. znalost 2 z uvedených jazyků podmínkou !!!).
Číšník servírka v bufetové restauraci. Příjemné vystupování komunikativnost min. základní znalost RJ. VŘ se uskutčení 5.8.2011 ve 13 hod na recepci hotelu Royal Regent.
plat: 12500 Kč
Znalost NJ nebo AJ na velmi dobré úrovni ŘP sk. B velmi dobrá znalost práce na PC příjemné vystupování komunikativnost praxe v oboru podmínkou. Na uvedený e mail zasílejte strukturovaný životopis a na jeho základě budete pozvání k přijímacímu pohovoru.
plat: 25000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 další >>