inzerce dětské potřeby

Praxe vítána dobrý zdravotní stav práce vhodná pro muže.
plat: 15000 Kč
Minimálně 3 roky praxe registrace dle zákona 96 2004 Sb. Jazykové znalosti AJ RJ NJ výhodou. Organizační schopnosti práce na PC flexibilita spolehlivost komunikativnost příjemný vzhled. Zasílat profesní ŽIVOTOPIS (písemný nebo elektronický) !!!!!!!
plat: 18000 Kč
Vyučení v oboru praxe v oboru vítána.
plat: 12000 Kč
Vyučení komunikativní znalost RJ znalost práce na PC. Vhodné pro ženy.
Znalost hospodaření příspěvkové organizace. Zkrácený úvazek na 4hod denně.
plat: 4500- 7000 Kč
OBCHODNÍ ZÁSUPCE pro prodej licenčních produktů dárkového a papírenského sortimentu.Zásobování a péče o stávající odběratele a vyhledávání nových. Místo výkonu práce v oblasti Severní a Střední Moravy požadavek na bydliště uchazeče z této oblasti. Požadujeme obchodního ducha výbornou komunikativnost uživatelskou znalost práce PC zodpovědost samostatnost časovou flexibilitu řidičský průkaz sk.B a zkušenosti v řízení motorového vozidla bezúhonnost. Praxe v obchodní činnosti a merchandisingu vítána. Nabízíme: zajímavou práci motivující systém finančního ohodnocení mobilní telefon tablet služební atutomobil. Uvedená mzda (základní plat + provize). Životopis s fotem a průvodním dopisem zaslat na: novacek@newwave.cz případně poštou na: NEW WAVE CZ a.s. Závodu míru 974 66a 36017 Karlovy Vary
plat: 15000- 25000 Kč
Náplň práce: 1. vedení obchodního jednání s novými i stávajícími zákazníky. 2. budování dlouhodobých vztahů klientely. 3. aktivní účast na expanzi služeb společnosti ve svěřeném regionu. 4. nastavení optimální kombinace poskytovaných služeb zákazníkovi. Požadavky: 1. ukončené středoškolské vzdělání 2. zájem o seberealizaci a osobní růst 3. chuť vzdělávat se 4. příjemné vystupování 5. řidičský průkaz sk. „B“ výhodou. Nabízíme: 1. velmi přátelskou firemní atmosféru. 2. zajímavé firemní benefity včetně flexibilní pracovní doby. 3. dlouhodobé vzdělávání a osobní rozvoj. 4. po zapracování reálnou možnost odborného či manažerského růstu. Strukturovaný životopis posílejte na e mailovou adresu nezval.luk@gmail.com tel. 725 033 118 Sídla společnosti: Chebská 355 49 360 06 Karlovy Vary Sady 5. května 300 28 301 00 Plzeň
plat: 15000- 20000 Kč
Do nově otevřených prostor v Karlových Varech Dvory hledáme vedoucí kantýny. Požadujeme: příjemné vystupování znalost práce v oboru obchodního ducha oraganizační schopnosti nápaditost. Dle dohody je monžo pracovat na ŽL. Životopis a motivační dopis zašlete na email: personalnihg@volny.cz do předmětu uveďte KANTÝNA.
plat: 10000 Kč
Kontaktní dny PO PÁ 9:00 15:00 hod. ŘP praxe v oboru časová flexibilita.
Jedná se o vyskladňování elektrického nářadí a strojů
plat: 10000- 11000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 další >>