Náplň práce: rozšiřování klientely péče o svěřenou oblast aktivní komunikace s vedením. požadujeme: Zkušenosti s finančním trhem Znalost práce na PC (notebook podmínkou) Aktivní přístup a loajalita hlavní činnost (garantovaný příjem ve výši 20.000 ). Nabízíme: nadčasový systém evidence vlastních klientů a obchodů (SMS zprávy) nepožadujeme písemné reporty široké portfolio produktů odměna vyplácena dlouhodobě (stabilizace příjmu následné provize) dynamický kariérní postup závislý na sledování historické výkonnosti (nikoliv krátkodobé momentální) pravidelné mimoprovizní motivace pravidelné vzdělávání vysoká podpora ze strany vedení společnosti. Podmínkou je zaslání životopisu na email !!!
plat: 20000 Kč
specializovaná způsobilost RFM interna ortopedie či neurologie znalost NJ RJ AJ vítána možnost bydlení uživatelská znalost práce na PC náborový příspěvek 20 000 měsíční prémie a zaměstnanecké benefity. Profesní životopis zaslat na adresu nebo e mailem.
plat: 33000 Kč
Vyučení v oboru praxe min 5 let dobrá znalost RJ (AJ NJ výhodou) pracovitost spolehlivost příjemné vystupování. !! Životopis včetně fotografie zasílat na adresu hotelu !!
plat: 14000 Kč
SŠ VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru dobrá orientace v legislativě ČR orientace v ekonomické a finanční problematice znalost účetnictví velmi dobré ICT dovednosti schopnost analytického myšlení příjemné vystupování a prezenční dovednosti samostatnost spolehlivost flexibilita bezúhonnost odolnost vůči stresu trestní bezúhonnost. Výhodou: praxe min. 2 roky praxe ve veřejném sektoru praxe v oblasti tvorby či kontroly projektů znalost problematiky strukturálních fondů EU jazykové znalosti (AJ příp. FR) ŘP sk. B. Písemná přihláška musí obsahovat: jméno příjmení titul datum a místo narození místo trvalého pobytu poptávanou pozici strukturovaný životopis kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání . telefonní a e mailové spojení souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101 2000 Sb. pracovní poměr sjednán na dobu určitou do konce programového období (31. 12. 2013) s možným prodloužením (do 31.12.2015). Nástup: 1. 7. 2012 nebo dohodou Přihlášky zasílejte poštou nebo emailem do 31. 5. 2012 do 13 00 hodin na adresu: Úřad Regionální rady Masarykova 3488 1 400 01 Ústí nad Labem Tel: 475 240 686 – P. Hrubá – personalistka; nebo na pavla.hruba(zavináč)nuts2severozapad.cz Pravidla výběrového řízení se řídí Usnesením vlády č. 313 2012.
plat: 20000- 24000 Kč
Nutná znalost prací na zařízení VN. Životopis včetně popisu praxe nutný. Odborné znalosti a další požadavky: Orientace v elektrodokumentaci (liniová schémata projekční výkresy atd.) znalost měření základních el.veličin zásady spojování zdrojů (transformátory baterie). Práce s elektromotory. Znalost nastavování el. pohonů armatur výhodou. Dále je požadována samostatnost a časová flexibilita
plat: 13000 Kč
Nástup ihned! ŘP sk. A B. Fyzická zdatnost spolehlivost Jedná se o ranní doručování. Bonus prémie závislé na kvalitě práce stravenky.
plat: 8000 Kč
Vyučení v oboru praxe v teplé kuchyni min.3 roky znalost studené minutkové kuchyně. Profesní životopis zaslat e mailem nebo na adresu.
plat: 15000 Kč
Hotel Excelsior. Vhodné pro ženy spolehlivost příjemné vystupování časová flexibilita částeční znalost RJ NJ AJ. Tel. kontakt předem nutný !!!
plat: 17000 Kč
Aktivní postoj k práci seriozní vystupování všeobecný přehled ŘP sk. B PC praxe v podobné profesi vítána. Kontakt předem nutný. Profese vykonávaná na Registraci u ČNB.
plat: 18000 Kč
Vyučení praxe v oboru. Prosím posílat všechny uchazeče na f. Eden Group Na vyhlídce 93 K.Vary !!!
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 další >>