inzerce dětské potřeby

VO pedagogické
plat: 18400 Kč
Pracovní náplň: Realizace montážních zakázek NN VN. Plánování a řízení prací pracovníků. Vedení veškerých předepsaných záznamů. Požadavky: min. vyučen v oboru elektro praxe v oboru min. 10 let (silnoproudá elektrotechnika). Zodpovědnost. Flexibilitu. Schopnost kolektivní práce. Vyhl. 50 78 Sb. §7 8. Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení 100 130 Kč hod 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování. Vaše nabídky zasílejte společně se strukturovaným životopisem e mailem na adresu marcel.gebhart@gaenergo.cz. Tel. 734 369 600 !!!
plat: 100- 130 Kč
ŘP sk. D profesní průkaz znalost RJ aktivně znalost AJ NJ vítána praxe v cestovní kanceláři. Pracovní doba 8 hod denně ale záleží na leteckých spojení turistů.
plat: 20000 Kč
ŘP sk. B znalost práce na PC (MS Office) znalost RJ aktivně znalost AJ NJ vítána. Praxe v realitní kanceláři.
Praxe min. 3 roky v hotelovém provozu. Znalost cizího jazyka RJ AJ NJ. Práce na PC. Zasílat životopis s fotkou.
plat: 10000 Kč
24.2. pracoviště Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče SŠ vzdělání předchozí praxe na obdobné pozici v hotelu výhodou aktivní znalost AJ nebo NJ znalost hotelových rezervačních systémů vítána (není podmínkou) práce na PC MS Office internet příjemné a profesionální vystupování upravený vzhled a vstřícný přístup výborné komunikační a organizační schopnosti Náplň práce: komunikace s hostem organizace příjezdů a odjezdů hostů jednání se zákazníky vyřizování stížností a požadavků hostů zodpovědnost za hotovostní operace uskutečněné na recepci zajištění kvality služeb poskytovaných zákazníkům spolupráce s dalšími odděleními hotelu. Nabízíme: práci v mladém kolektivu odpovídající platové ohodnocení a firemní zaměstnanecké výhody školení tréninky a další vzdělání závodní stravování Životopisy zasílejte na e mail: nespurek@westbohemiahotels.cz s uvedením o jakou POZICI se ucházíte.
Znalost RJ nutná NJ AJ. VŘ se bude konat průběžně. !! Volat jen po pá 9:00 16:00 hodin !!
plat: 12000 Kč
nabídka práce
vyučení v oboru podmínkou !!!
Praxe v automobilovém odvětví PP na dobu určitou. Telefonovat od 8.30 hod do 17.00 hod.
vyučení v oboru zámečník a nebo příbuzném oboru podmínkou svářečský průkaz výhodou a praxe u strojního zařízení nutná !!! Pracovní pozice bude obsazena na základě pohovoru který je nutno si sjednat na tel.: 353 410 143 Chlupová J.
plat: 17000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 další >>