inzerce dětské potřeby

Odborní administrativní pracovníci a asistenti

Náplň práce: kontrola monitorovacích zpráv o realizaci projektů validace dat pro monitorování v IS MONIT7+ případně dalších informačních systémech zajištění dat pro monitorovací informační systém (dále jen IS) spolupráce na nastavení postupů monitoringu v řídící dokumentaci celkový monitoring průběhu realizace projektů příjemců a včasná detekce rizik a podezření na nesrovnalost hlášení nesrovnalostí ve spolupráci s gestorem pro nesrovnalosti (Odbor monitoringu a analýz). Požadujeme: SŠ VŠ vzdělání technického nebo veřejnosprávního nejlépe stavebního směru dobrou orientaci v legislativě ČR znalost zákona č. 137 2006 Sb. o veřejných zakázkách orientace v projektové (stavební) dokumentaci znalost stavebního zákona a souvisejících předpisů orientace v ekonomické a finanční problematice související s výstavbou velmi dobré ICT dovednosti (Excel Word PowerPoint Internet) schopnost analytického myšlení příjemné vystupování a prezenční dovednosti samostatnost spolehlivost flexibilita bezúhonnost odolnost vůči stresu. Výhodou: praxe min. 3 roky praxe ve veřejném sektoru praxe v oblasti tvorby či kontroly projektů znalost problematiky strukturálních fondů EU jazykové znalosti (AJ příp. FR) ŘP sk. B. Nabízíme: mzdu odpovídající náročnosti profese (mzdové podmínky stanoví zákon č. 262 2006 Sb. zákoník práce) zaměstnanecké bonusy moderní pracovní prostředí celoživotní vzdělávání účast na rozvoji regionu Severozápad. Písemná přihláška musí obsahovat: jméno příjmení titul datum a místo narození místo trvalého pobytu poptávanou pozici strukturovaný životopis kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání telefonní a e mailové spojení souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101 2000 Sb pracovní poměr sjednán na dobu určitou do konce programového období (31.12.2013). Nástup: dle dohody Přihlášky zasílejte do 19.8.2011 !!!! na adresu: Úřad Regionální rady Masarykova 3488 1 400 01 Ústí nad Labem

Směnost: Neurčeno
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 20000- 23000 Kč
Datum nástupu: 01.09.2011

Firma: Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad
Ulice: Závodní 353
Obec: Karlovy Vary
Kontaktní telefon: +420 475 240 686
Kontaktní osoba Pavla Hrubá