Osoba z blízkého okolí pracovní zkušenosti v oboru vyučení v oboru spolehlivost profesionalita ochota učit se novým věcem flexibilita.
plat: 11000 Kč
Zkrácený úvazek (110 hodin) Vyučení v oboru nutná spolehlivost a flexibilita. Jedná s epouze o vaření a výdej večeří. Tel. kontakt předem nutný !!!!
Zkrácený úvazek (110 hodin) Vyučení v oboru není podmínkou nutná spolehlivost a flexibilita. K dispozici mobilní telefon a sim karta nutná znalost NJ !!! Tel. kontakt předem nutný !!!!
Přijmeme PERSONALISTU HEADHUNTERA pro Karlovarský kraj. Požaduji: IMAGE REPREZENTATIVNOST KOMUNIKATIVNOST VÝBORNÝ PÍSEMNÝ PROJEV PRAXE PERSONALISTY MANAŽERA či TELEFONISTY VÍTÁNA. UMĚNÍ PLÁNOVAT SI VLASTNÍ ČAS PROFESIONÁLNÍ VYSTUPOVÁNÍ SAMOSTATNOST CHUŤ NA SOBĚ PRACOVAT A UČIT SE NOVÝM VĚCEM. Řidičské oprávnění sk. B. Náplň práce: vyřizování emailů administrace domlouvání a realizace přijímacích pohovorů telefonování zaškolování nových pracovníků. Nabízíme: JISTOTU DLOUHODOBÉHO UPLATNĚNÍ SPRAVEDLIVÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ DLE ZISKU SPOLEČNOSTI FLEXIBILNÍ ČISTÁ PŘÍJEMNÁ RŮZNORODÁ PRÁCE. Pracovní doba po pá 9:00 18:30h. Nevolejte ale strukturované životopisy s fotkou obličeje posílejte na: uvidivas@email.cz (do předmětu emailu uveďte na jakou pozici reagujete "HEADHUNTER" posílejte i telefonní číslo). PŘIJÍMACÍ POHOVORY SE BUDOU USKUTEČŇOVAT KAŽDÝ ČTVRTEK od 8:30h na adrese Hodkovická 446 46313 Liberec 23. Přineste životopis v tištěné podobě a fotografii obličeje. Vaši návštěvu nám oznamte emailem.
plat: 25000- 60000 Kč
Zkrácený úvazek (160 hodin). Nutná výborná znalost NJ nutná spolehlivost a flexibilita. K dispozici mobilní telefon a sim karta. Tel. kontakt předem nutný !!!!
Praxe podmínkou !!! Vyučení v oboru vítáno základní znalost cizích jazyků vítána. Bezúhonnost spolehlivost pracovitost. Pracovní doba krátký dlouhý týden. Tel. kontakt předem nutný 604 202 105 !!!!
plat: 9500 Kč
Praxe výhodou základní znalost RJ a NJ popř. AJ příjemné vystupování. Životopisy zasílejte na email: jana.brana@imperialgroup.kv.cz !!!!!!
Náplň práce: správa a řízení metodické dokumentace nastavení a udržování účinných vnitřních řídících a kontrolních mechanismů dohled nad řídícími a kontrolními mechanismy sledování legislativního vývoje a implementace příslušných změn do dokumentace programu tvorba aktualizace a doplňování postupů pro metodickou podporu ROP v rámci závazné řídící dokumentace a řízení změn metodická podpora (interpretace předpisů pro jejich aplik aci v praxi) pro zaměstnance Regionální rady žadatele a příjemce příprava výzev pro příjem žádostí o dotace spolupráce na revizi Programového dokumentu ROP SZ vč. vyjednávání s Evropskou komisí příprava na programové období 2014 – 2020 spolupráce při řízení rizik komunikace s ostatními subjekty implementační struktury (ministerstva Evropská komise ad.) aktivní spolupráce s dalšími regiony soudržnosti v ČR a dalšími relevantními subjekty. Požadujeme: VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického nebo právního zaměření) velmi dobré ICT dovednosti (Excel Word PowerPoint Internet) schopnost analytického myšlení samostatnost spolehlivost pečlivost systematičnost odolnost vůči stresu flexibilitu kreativitu velmi dobré dovednosti v oblasti tvorby textů schopnost pregnantní formulace. Výhodou: praxe ve veřejné správě orientace v problematice Strukturálních fondů EU zkušenosti s projektovým řízením jazykové znalosti slovem i písmem – anglický jazyk případně francouzský jazyk řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: mzdu odpovídající náročnosti profese (mzdové podmínky stanoví zákon č. 262 2006 Sb. zákoník práce) zaměstnanecké bonusy moderní pracovní prostředí celoživotní vzdělávání účast na rozvoji regionu Severozápad. pracovní poměr sjednán na dobu určitou po dobu (po dobu mateřské a rodičovské dovolené absentující zaměstnankyně) Písemná přihláška musí obsahovat: jméno příjmení titul datum a místo narození místo trvalého pobytu poptávanou pozici strukturovaný životopis kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání telefonní a e mailové spojení souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101 2000 Sb. Přihlášky zasílejte do 3.4.2011 na adresu: Úřad regionální rady Masarykova 3488 1 400 01 Ústí nad Labem
plat: 20000- 22000 Kč
ŘP sk.B práce s PC požadavek : zaslání profes.životopisu na walex@volny.cz
plat: 13000- 15000 Kč
Znalost práce na PC (Word Excel e mailová korespondence internet) částečně znalost jazyků podmínkou AJ NJ RJ příjemné vystupování flexibilita. Zaslání životopisu v písemné podobě podmínkou !!!!
plat: 13000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 další >>