PP na dobu určitou s možností prodloužení Požadujeme: plný pracovní úvazek praxe min. 1 rok na obdobné pozici a vedením kolektivu dvousměnný provoz vedení celého obchodu flexibilita spolehlivost zodpovědnost k zadaným úkolům Své životopisy zasílejte na e mail: kariera@dracik.cz zaměstnavatel provede výběrové řízení.
plat: 15000 Kč
Požadujeme: praxe vítána není podmínkou trestní bezúhonnost spolehlivost zodpovědnost slušné a příjemné vystupování dobré komunikační dovednosti orientaci na zákazníka zodpovědný přístup k práci nástup ihned dvousměnný provoz 1 za 14 dní víkend Své životopisy zasílejte na e mail: kariera@dracik.cz zaměstnavatel provede výběrové řízení.
plat: 12000 Kč
Požadujeme: SŠ VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření Podmínkou znalost programovacího jazyka s preferencí programování PLC dle ICN 611 31.3 časová flexibilita zodpovědnost Nabízíme: stravenky SYAS po zapracování příspěvek na životní pojištění KONTAKT: p. Kolářová Š. 382 206 033
plat: 17000- 25000 Kč
Po zapracování ke mzdě prémie Požadujeme: komunikativnost vyšší pracovní nasazení znalost práce na PC výhodou znalost tvorby grafických návrhů interiérů schopnost odborné komunikace se zákazníkem základní technické a manuální dovednosti (montáž jednoduchých nábytkových součástí) ochota přizpůsobit se a učit se novým věcem KONTAKT: p.Roudenský e mail: r.nabytek@seznam.cz
plat: 10000- 12000 Kč
Náplň práce: kontaktování stávajících zákazníků společnosti ČEZ jejich motivace ke koupi doplňkových služeb vhodné pro absolventy KONTAKT: p.O.Horák tel. 777 391 391 e mail. horak.business@gmail.com
plat: 25000 Kč
Náplň práce: vyhledávání potencionálních zákazníků nové webdesignové firmy Požadujeme: smysl pro obchod organizační schopnosti komunikativnost KONTAKT: O.Horák tel. 777 391 391 e mail: horak.business@gmail.com
vzdělání VŠ zaměření zahradnictví znalost okrasných dřevin znalost práce na PC ŘP sk.B popř.sk.C jedná se o vedení provozu školky okrasných dřevin případně prodejny dále řízení pěstebních prací a expedice pracovní poměr na dobu určitou PD 6 30 až 15 hod KONTAKT:p.Trávniček tel.776 677 687
plat: 12000- 15000 Kč
Náplň práce: řízení skupiny obchodních zástupců při poskytování finančního poradenství ve svěřeném regionu rychlá orientace ve firmě aktivní řešení problémů motivace Požadujeme: ŘP sk. B aktivní řidič Nabízíme: důkladný systém zaškolení následná pravidelná školení a tréninky aktivní podpora od nadřízeného a kolegů trenérů příležitost pro další profesní růst služební automobil mobilní telefon
plat: 30000 Kč
PD dvousměnná dle potřeby SO + NE časová flexibilita manuální zručnost.
plat: 70- 80 Kč
Požadavky: min. SŠ VŠ vzdělání technický obor výhodou velmi dobrá znalost NJ AJ (výhodou) MS Office Word Excel Powerpoint samostatnost zodpovědnost organizační schopnosti vysoké pracovní nasazení flexibilita Náplň práce: znalost požadavků systému řízení dle ISO9001 TS16949 (14001 výhodou) znalost v oblasti zpracovávání plastů pro automobilový průmysl (lisování interiérových dílů) výhodou znalost požadavků v oboru kvality přímý kontakt se zákazníky nutno počítat se služebními cestami do zahraničí znalost dokumentace: kontrolní plány Prozes Flow FMEA Q Nachweiss 8D Report vzorkování dle: VDA PPAP znalost v oblasti auditů: systémových procesních výrobkových (Selbstauditů a TLD D auditů výhodou) znalost v oblasti analýz nekvality vypracovávání směrnic organizačních postupů a pracovních postupů Nabízíme: stabilní zázemí české společnosti podíl na zajímavých mezinárodních projektech pro automobilový průmysl zajímavé platové ohodnocení příspěvek na závodní stravování mobilní telefon interní i externí školení. Práce na plný úvazek jednosměnný provoz. Kontakt: Životopis zasílejte na adresu: ATEK s.r.o. Svitavská 1599 66 571 01 Moravská Třebová nebo e mailem: personalni@atek.cz tel: 461 550 002 mobil: 734 314 571 p. Švancarová Dagmar
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 další >>