zkrácený nebo plný pracovní úvazek dle dohody se zaměstnavatelem jednoduché broušení a frézování lze zaučit KONTAKT:pí:Bílková tel.777 196 940 sjednat schůzku
plat: 4000- 8000 Kč
Předpoklady pro výkon dané funkce: stanovené v § 5 zákona č.563 2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů znalost problematiky školských právních a ekonomických přepisů organizační a řídící schopnosti znalost práce na PC občanská a morální bezúhonnost dobrý zdravotní stav Přihlášky doporučit na adresu :Městský úřad Náměstí Mikoláše Alše 18 398 01 Mirotice obálku označit nápisem:KONKURZ NEOTVÍRAT Obsahová náležitosti přihlášky a termín jejího podání: písemná přihláška jméno a příjmení adresa telefon e mail vlastnoruční podpis strukturovaný životopis vlastnoruční podpis koncepce rozvoje školy max.3 strany A4 vlastnoruční podpis lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k výkonu funkce ředitele ky školy výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce nebo potvrzení o jeho vyžádání průkazný doklad o celkovém průběhu získané pedagogické praxe popř.průběh zaměstnání potvrzený posledním zaměstnavatelem úředně ověřená kopie dokladů o dosaženém vzdělání diplom a vysvědčení o státní závěrečné zkoušce čestné prohlášení dle § 4 odst.3 zákona č.451 1991 Sb. ve zněbí pozdějších úprav Termín podání přihlášky :nejpozději do 23.3.2011 rozhoduje poštovní razítko či razítko podatelny úřadu KONTAKT:Mgr.Milan Brunclík starosta města tel.723 919 509 382 229 313 e mail.starosta@mirotice.cz
plat: 18000- 30000 Kč
Požadovaná profese: UČITEL hry na klavír Učitelé uměleckých odborných předmětů v základní umělecké škole Pracoviště a kontakty Firma: Základní umělecká škola Otakara Ševčíka Písek Fráni Šrámka 131 IČ 60869950 Pracoviště: Fráni Šrámka 131 397 01 Písek okr. Písek Komu se hlásit: Jindřiška Kudrlová ředitelka ZUŠ e mail: zuspisek@zuspisek.cz Vlastnosti volného místa Směnnost: Jednosměnný provoz Pracovní úvazek: Plný Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou) Minimální stupeň vzdělání: Konzervatoř absolutorium Pracovní poměr: od 1.9.2011 Mzdové rozpětí: od 16 550 Kč do 24 400 Kč Vhodné pro: Absolventy konzervatoří Požadujeme odbornou kvalifikaci a předpoklady pro práci učitele uměleckých oborů v základní umělecké škole v souladu s § 10 zákona č. 563 2004 Sb. o pedagogických pracovnících ve znění pozdějších předpisů. Náležitosti přihlášky: životopis přehled o průběhu předchozího vzdělání a praxe doklad o dosaženém odborném vzdělání. Platová třída 11 nebo 12 dle praxe a vzdělání. Přihlášku včetně uvedených příloh zasílejte na adresu: Základní umělecká škola Otakara Ševčíka Písek Fráni Šrámka 131 Fráni Šrámka 131 Písek 397 01 nebo elektronicky na adresu zuspisek@zuspisek.cz. Osobně po předchozí telefonické domluvě. Telefon: 382 214 875.
plat: 16550- 24400 Kč
VEDOUCÍ ÚŘEDNÍK VEDOUCÍ ODDĚLENÍ MĚSTSKÉHO ÚŘADU PÍSEK Město Písek vyhlašuje výběrové řízení na místo vedoucího úředníka vedoucího oddělení Městského úřadu Písek. Hlavním předmětem činnosti bude výkon správních činností na odboru dopravy zejména na úseku registru vozidel registru řidičů a činnosti zkušebních komisařů Místo výkonu práce: Písek Platová třída: třída 10 podle délky započitatelné praxe Předpoklady: způsobilost k právním úkonům bezúhonnost věk min 18 let Požadavky: vyšší odborné vzdělání technického zaměření nebo se zaměřením na veřejnou správu nebo vysokoškolské vzdělání znalost práce s PC řidičský průkaz min. skupiny B praxe ve veřejné správě výhodou Písemnou přihlášku do výběrového řízení spolu s povinnými přílohami zašlete na adresu: Městský úřad Písek oddělení starosty Ing. Jiří Petrášek Velké náměstí 114 397 19 Písek. nebo odevzdejte na podatelně MÚ Písek nejpozději do 4.3.2011 Za rozhodující se považuje datum přijetí na podatelně MÚ. Obálku s přihláškou označte "Výběrové řízení doprava". Přihláška musí obsahovat tyto údaje uchazeče: jméno příjmení titul datum a místo narození státní příslušnost místo trvalého pobytu číslo OP nebo dokladu o povolení pobytu (u cizího státního občana) datum a podpis V přihlášce laskavě uveďte kontakt telefon mobilní telefon e mail. Povinné přílohy přihlášky: životopis nejlépe strukturovaný výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání čestné prohlášení o splnění požadavku řidičského průkazu a znalosti práce s PC
plat: 15420- 23200 Kč
obsluha pokladny dle potřeby vybalování a doplňování zboží na prodejně zkrácený úvazek na 35 hod týden dvousměnný provoz včt.SO a NE nástup na ranní směnu od 5 hod a na odpolední od 13 hod KONTAKT:přímo na prodejně u vedoucího prodejny popř.jeho zástupce
plat: 11375 Kč
Náplň práce:zabezpečuje a poskytuje služby související s motivací a vedením pracovního týmu zajišťuje dodržování zákonných podmínek.koučuje a rozvíjí tým předáváním zkušeností a znalostí Požadavky:znalost problematiky maloobchodu zkušenost s vedením týmu výborné komunikační a prezentační dovednosti čistý výpis z rejstříku trestů zdravotní průkaz znalost práce na PC min.stupeň vzdělání bakalářské nebo vysokoškolské ov.21.2.2011
plat: 20000 Kč
práce na třídicí lince na odpady výhradně na odpolední směně od 15 hod PO až PÁ na dobu určitou 3 měsíce s možností prodloužení KONTAKT.p.Kučera tel.731 329 717
plat: 10000 Kč
schopnost orientace na trhu s oblečením znalost grafického programu Corel podmínkou předpokláda se znalost Aj. znalost dalšího cizího jazyka výhodou analytické myšlení tvorba a realizace firemní marketingové koncepce KONTAKT:profesní životopis zaslat na e mail:slavicek.r@jitex.cz do 28.2.2011
plat: 12000- 18000 Kč
ŘP sk. T na praxe na traktorech značky Zetor podmínkou polní práce orba setí k základní mzdě náleží příplatky KONTAKT:p.Marek tel.602 883 847
plat: 66 Kč
provádění zednických prací vyučení v oboru není podmínkou praxe výhodou doprava na pracoviště je zajištěna zaměstnavatelem KONTAKT:p.Bobek tel.777 955 410
plat: 10000- 15000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 další >>