Vzdělání vyučen v oboru praxe min. 2 roky řidičský průkaz sk. B Požadujeme znalost výkresové dokumentace a konstrukcí znalost technologie a opracování materiálů v truhlařské výrobě technologie a opracování materiálů v truhlářské výrobě manuální zručnost základy povrchové úpravy montážní práce samostatné rozhodování flexibilita pracovitost zodpovědnost Místo KTC International spol . s.r.o Oslov 74 397 01 Písek KONTAKT : tel. 380 285 702 mob. 724 075 762 e mail: m.brejcha@ktc.cz
plat: 14000- 20000 Kč
zkoušky pro obsluhu středotlaké plynovékotelny podmínkou třísměnný provoz včetně SO a NE spolehlivost zástup za nemoc KONTAKT: p.Benešová 382 203 275
plat: 17000 Kč
Jedná se o Společnost s 20 ti letou historií vyrábějící výrobky pro děti v licencích Walt Disney Mattel Krteček a mnoho dalších: omalovánky zábavné a naučné aktivity samolepkové a magnetické knížky magnety klíčenky pexesa dětská razítka školní program a další Náplň práce: Aktivní spolupráce s přidělenými klienty vyhledávání a navazování spolupráce s novými potenciálními klienty objednávky a uzavírání smluv se zákazníky systematické vedení agendy obchodních případů jejich řízení a úspěšné dokončení backoffice obchodního oddělení účast na veletrzích v ČR i v zahraničí Požadujeme: SŠ VŠ vzdělání zkušenosti s prodejem prokazatelné prodejní dovednosti samostatnost svědomitost komunikativnost velmi dobré organizační schopnosti nutná aktivní znalost AJ NJ výhodou ŘP sk.B zodpovědnost Nabízíme: zajímavou a různorodou práci stravenky KONTAKT: V případě zájmu zasílejte podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice o kterou se ucházíte na e mail: info@jirimodels.com
plat: 12000- 30000 Kč
Místo výkonu práce Milenovice Požadujeme: manuální zručnost ŘP sk.B drobné řemeslné práce KONTAKT: rajrybaru@seznam.cz
plat: 10000 Kč
PD turnusy včetně SO+NE pracoviště kemp Radava
plat: 15000- 20000 Kč
Náplň práce: prodej a vazba květin a doplňkového sortimentu Místo výkonu práce: Hypermarket Albert a Tesco Požadujeme: znalost vazby a sortimentu květinářství vyučení v oboru zahradnice ík výhodou praxe nejméně 1 rok znalost práce na PC Nabízíme: práci na dobu neurčitou zázemí silné společnosti zajímavé finanční ohodnocení. Vhodné i pro OZP. KONTAKT: p.Petřík 734 510 911
plat: 13000 Kč
zedník pro strojní omítání vyučení není podmínkou praxe nutná pracoviště celá ČR KONTAKT: 602 236 687 p. Schovánek
plat: 15000 Kč
Pracovní rámec: Spolupráce na tvorbě ediční řady tiskovin a dalších doplňujících reklamních materiálů spolupráce na jejich obsahu a designu včetně grafického manuálu cestovního ruchu Písku zadání užití dodržování Evidence a distribuce propagačních materiálů Spolupráce na zabezpečení akcí a eventmarketingových aktivit v cestovním ruchu účast na veletrzích a prezentacích v oblasti cestovního ruchu Marketingové aktivity na podporu cestovního ruchu města a regionu včetně marketingových šetření a průzkumů Komunikace s dodavateli dohled nad zpracováním smluv a objednávek kontrola jejich dodržování a předaných výstupů Součinnost s turistickým informačním centrem poskytování informačních služeb Naplňování databáze stránek www.icpisek.cz šíření informací ze systému dostupnými formami včetně e marketingu Spolupráce s dalšími dotčenými subjekty cestovního ruchu ve městě a okolí Plnění dalších souvisejících úkolů dle pokynů vedoucích pracovníků Požadujeme: min. ukončené SŠ vzdělání v oblasti marketingu cestovního ruchu výhodou VŠ vzdělání výhodou praxe v oblasti cestovního ruchu výhodou znalost regionu Písecko včetně historie a kulturních tradic města Písku a Písecka dobrá znalost angličtiny němčiny další světový jazyk na komunikativní úrovni organizační a komunikační schopnosti kreativita flexibilita a příjemné vystupování velmi dobrá znalost práce s PC a webovými nástroji Nabizime: zajimavou kreativni a smysluplnou praci v přijemném prostředi možnost seberealizace a dalšiho vzděláváni 5 týdnů dovolené Pisemná přihláška bude obsahovat: motivačni dopis uchazeče v cizim jazyce strukturovaný životopis uchazeče s adresou kontaktnim telefonem a e mailem kopii dokladu o nejvyššim dosaženém vzdělání Adresa pracoviště: Sladovna Pisek o.p.s. Velké náměstí 113 Pisek 39701 Přihlášku v obálce označené VŘ destinační management pracovnik destinačniho managementu" zasilejte na poštovni adresu uvedenou v kontaktu do 31.8.2012 Upozorněni: Kandidáta na hledanou pozici bude vybirat komise v připadě že doporuči přihlášku do dalšiho kola bude kandidát pozván na ústni pohovor zhruba v polovině zaří. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit bez uvedeni důvodu toto vyběrove řizeni kdykoli v jeho průběhu nebo nevybrat žádneho uchazeče.
plat: 18000- 25000 Kč
Pracovní rámec: Analýza marketingových aktivit z oblasti cestovního ruchu za uplynulé období tvorba statistických přehledů Spolupráce s dalšími subjekty cestovního ruchu ve městě a okolí koordinace místních aktivit za účelem tvorby marketingových nástrojů města Písku Vytváření produktů cestovního ruchu Tvorba ediční řady tiskovin a dalších doplňujících reklamních materiálů spolupráce na jejich obsahu a designu včetně grafického manuálu cestovního ruchu Písku zadání užití dodržování Prezentace v cestovním ruchu účast na veletrzích a prezentacích v oblasti cestovního ruchu v ČR i v zahraničí Řízení turistického informačního centra a součinnost s aktivitami Sladovny o.p.s. Spolupráce s dalšími subjekty cestovního ruchu ve městě a okolí koordinace místních aktivit za účelem prezentace města Písku Plnění dalších souvisejících úkolů dle pokynů vedení Sladovny o.p.s. Požadujeme: min. ukončené SŠ vzdělání v oblasti marketingu cestovního ruchu výhodou VŠ vzdělání výhodou praxe v oblasti cestovního ruchu nutná znalost regionu Písecko včetně historie a kulturních tradic města Písku a Písecka velmi dobrá znalost angličtiny němčiny další světový jazyk na komunikativní úrovni organizační a komunikační schopnosti kreativita a flexibilita koncepční myšlení samostatnost a dobré vystupování Nabizime: zajimavou kreativni a smysluplnou práci v přijemném prostředi možnost seberealizace a dalšího vzdělávání 5 týdnů dovolené Písemná přihláška bude obsahovat: motivační dopis uchazeče včetně základního konceptu uchopení dané pracovní náplně (min. A4) v cizím jazyce strukturovaný životopis uchazeče s adresou kontaktním telefonem a e mailem kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Adresa pracoviště: Sladovna Písek o.p.s. Velké náměstí 113 Písek 39701 Přihlášku v obálce označené "VŘ – destinační management Vedoucí pracovník destinačního managementu" zasílejte na poštovní adresu uvedenou v kontaktu do 31.8.2012 Upozornění: Kandidáta na hledanou pozici bude vybírat komise v případě že doporučí přihlášku do dalšího kola bude kandidát pozván na ústní pohovor zhruba v polovině září. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit bez uvedení důvodu toto výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.
plat: 20000- 27000 Kč
Prodej potravin vyučení v oboru výhddou PD 6.00 18.00 (rozděleno do směn) SO 6.00 12.00
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 další >>