zpracování organizačních směrnic bezpečnosti práce provádění vyhodnocování pracovních rizik provádění kontroly dodržování předpisů bezpečnosti práce komunikativní znalost Aj.podmínkou KONTAKT:životopis zaslat na e mail:i.vojta@amtek europe.com.cz
plat: 23000- 28000 Kč
šití ložního prádla jednoduché šicí operace lze zaučit jednosměnný provoz možnost úpravy pracovní doby lze i brigádně KONTAKT:p.Vanc tel.608 114 111
plat: 65 Kč
sjednávání zakázek péče o stávající zákazníky rozvoz textilního zboží ŘP sk.C + profesní průkaz podmínkou bezúhonnost KONTAKT:pí.Staňková tel.382 212 741
plat: 15000 Kč
masérský kurs s certifikátem thajských masáží získaný v Thajsku podmínkou spolehlivost pracovní doba 9 až 17 hod KONTAKT:předem sjednat schůzku na tel.777 614 032 pí.Mikátová
plat: 12000 Kč
AUTOLAKÝRNÍK vyučení nebo dlouholetá praxe prac. doba 6 14 30
plat: 18000 Kč
podmínkou je velmi dobrá komunikativní znalost Nj. a znalost programu Helios komunikace s mateřskou firmou v Německu při výrobní aplikaci programu Helios znalost Aj.výhodou sledování a řešení výrobních toků plastových výrobků pro automobilový průmysl v budoucnosti aplikace programu Helios pro účetní operace ve firmě ov.24.1.2011
plat: 20000- 25000 Kč
určeno výhradně pro OZP turnusové služby praxe v oboru výhoda KONTAKT:ing.Malík tel.721 845 837 ov.23.3.2011
plat: 10000 Kč
provádění montáže silnoproudového vedení znalost vyhlášky č.50 § 6 podmínkou ŘP sk.B podmínkou ŘP sk.C+E a praxe v oboru výhodou pracovní doba 7 až 15 30 hod za předpokladu manuální zručnosti možnost výdělku 30 000 35 000Kč KONTAKT:pí.Oborná tel.387 001 638 nebo 720 311 714
plat: 15000- 25000 Kč
Náplň práce:vypracování nabídek a návrhů obchodních smluv vedení obchodních jednání vyhledávání nových obchodních příležitostí rozvíjení spolupráce se stávajícími zákazníky Požadujeme:VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru znalost anglického nebo německého jazyka praxe v oboru výhodou znalost práce na PC ŘP sk.B bezúhonnost Pro uchazeče mimo region možnost ubytování podnikové benefity možnost rozšíření kvalifikace a odborného růstu 1 týden dovolené nad zákonnou normou KONTAKT:p.Kulhavý tel.382 552 705 737 232 154 e mail:michal.kulhavy@zvvz.cz nebo ing.Veselá tel.382 552 858 737 232 858 e mail:marie.vesela@zvvz.a.s. ov.24.3.2011.2011
plat: 25500 Kč
Požadavky:ŘP sk.C profesní průkaz praxe spolehlivost KONTAKT:p.Janutka tel.777 872 113 životopis zaslat na e mail:JAPSYSTEM@seznam.cz
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 další >>