Vyhraženo pro OZP tvorba a aktualizace www stránek firmy podmínkou výborná znalost Microsoft Office PD 7. 15.30 možno i na zkrácený úvazek tel. 382 215 673 p. Štěpka sjednat schůzku
plat: 8000 Kč
Máte přirozený OBCHODNÍ TALENT a schopnost zaujmout? Máte vedoucí schopnosti a systémové myšlení? Jste samostatní komunikativní a pozitivně smýšlející? Jste cílevědomí a hledáte kariérní růst? Jste spolehliví loajální flexibilní a ochotní rozvíjet své schopnosti a učit se nové věci? Hledáte dobře placený pracovní vztah? ANO? Pak my hledáme Vás! Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou výborné komunikační dovednosti zkušenosti s obchodem (prodejem) jsou vítány znalost a přehled v IT technologiích schopnost pracovat v kolektivu orientaci v HW SW problematice znalost a zkušenosti v iformačním systému vítány příjemné profesionální a reprezentativní vystupování schopnosti vést tým vůdčí rozhodovací a organizační schopnosti spolehlivost schopnost důsledné a samostatné práce aktivní přístup vysokoškolské vzdělání vítané praxe podmínkou. Nabízíme: Platové ohodnocení: motivační platové ohodnocení v závislosti na schopnostech 17 000 27 000 Kč služební telefon a notebook práce v mladém kolektiv a dynamicky rostoucí společnosti možnost rychlého kariérního vzestupu nové zkušenosti a znalosti firemní benefity dynamická práce závisející na schopnostech. Náplň práce: plnění stanovených cílů a plánů obsluha zákazníků v kamenné prodejně komunikace se zákazníkem osobně i telefonicky organizace podřízených pracovníků získávání nových kontaktů vedení běhu pobočky řešení krizových situací s podřízenými spolupracovníky i zákazníky. V případě zájmu prosím zasílejte životopis s fotografií na e mail: martin.erhart@gigacomputer.cz. Pokud nebudete do 14 dnů kontaktováni bohužel jste nepostoupil la do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu z důvodu časové vytíženosti nerozesíláme. Uchazeči kteří nebyli vybráni budou zařazeni do databáze a rádi je kontaktujeme v případě že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku. Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101 2000 Sb.
plat: 13000- 27000 Kč
nabídka práce
vyučení v oboru čistý trestní rejstřík PD 6 14 30 hod.
plat: 15000 Kč
nabídka práce
PD včetně SO a NE podmínkou praxe v oboru
plat: 9000 Kč
PD 7 14.30 úklid prostor DD Drhovle praxe v úklidu výhodou podmínkou doprava vlastním autem KONTAKT: p. Koubcová 724 085 554
plat: 48 Kč
Náplň práce: profesionální služby finančního poradenství z pohledu dlouhodobé perspektivy. prodej finančních produktů podle potřeb klienta individuální a firemní obchod péče o stávající klienty a vyhledávání nových plnění stanovených produkčních cílů Požadujeme: vzdělání základní vyučen nebo SŠ proaktivní přístup a schopnost sebemotivace výhodou je zkušenost s přímým prodejem komunikativnost samostatnost flexibilita reprezentativní vystupování orientace na klienta a schopnost vzbuzování důvěry Nabízíme: zázemí stabilní společnosti atraktivní finační ohodnocení (kombinace fixní bonusové a provizní složky) možnost profesního i osobního růstu v rámci firemního talent management programu maximální odbornou pomoc v rámci vaší adaptace kontinuální vzdělávací systém hrazený společností možnost rozvoje prodejních schopností a dovedností
plat: 10000 Kč
Místo výkonu práce firma Faurecia Písek výdejna obědů ke mzdě náleží prémie + příplatky za směny KONTAKT: p.Winterová 731 544 703
Pracoviště Restaurace na rynku Bernartice Pracovní doba krátký a dlouhý týden Nástup dle dohody Požadujeme praxe minimálně 5 let v oboru spolehlivost odpovědnost Kontakt Mlčkovská tel. 723044300
Vhodné i pro absolventy vzdělání vyučen v oboru nebo 1 rok praxe v oboru pracoviště Písek příprava hotových jídel+minutková kuchyně
plat: 12000 Kč
Možnost prodložení PP PD dvousměnná včetně SO+NE podmínkou praxe s opravami šicích strojů
plat: 85- 100 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 další >>