prodej sportovního oblečení pozice je spojena s občasným výkonem práce skladníka vztah ke sportu a praxe v oboru výhodou bezúhonnost základní znalost práce na PC pracovní doba PO až PÁ 9 až 17 hod SO 1x za 14 dní dopoledne možnost kariérního růstu KONTAKT:p.Kropáček tel.736 634 032 předem sjednat schůzku
plat: 10000- 12000 Kč
Náplň práce: stavební povolení prováděcí projekt spotřeba materiálu Požadujeme: SŠ VŠ Praxe v oboru 5 let znalost SEMA AUTOCAD Flexibilita diskrétnost loajálnost pečlivost a zodpovědnost. Práce na jednu směnu. Plat od 20 000 Kč. Možný termín nástupu: Ihned V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e mailovou adresu: info@ecomodula.com. Do předmětu e mailu uveďte PROJEKTANT.
plat: 20000 Kč
vzdělání ÚSO zdravotního směru podmínkou praxe ve stomatologii výhodou KONTAKT:MUDr.Buček tel.382 211 325 nebo 723 625 432
plat: 15000 Kč
učitel na 2.stupni základní školy aprobace matematika a fyziky zkrácený úvazek na 0 72 zástup za mateřskou dovolenou na 2 roky
plat: 15000- 17500 Kč
ŘP sk.C + E a profesní průkaz podmínkou jízdy po zemích EU řidiče bez praxe lza zaškolit KONTAKT:e mail:tollinger@tollmi.eu nebo tel.731 603 603 p.Tollinger ov.5.5.2011
vzdělání v oboru podmínkou znalost vyhkášky č.50 podmínkou praxe výhodou třísměnný provoz KONTAKT:e mail:marketa.souhradova@faurecia.com
plat: 20000- 22000 Kč
vzdělání v oboru podmínkou praxe výhodou třísměnný provoz KONTAKT:e mail:marketa.souhradova@faurecia.com
ochrana nákupního centra hypermarketu v Písku obsluha kamerového systému komunikativnost zodpovědnost svědomitost bezúhonnost praxe v oboru výhodou vhodné por uchazače s bydlištěm v Písku nepřetržitý provoz včt.SO a NE KONTAKT:profesní životopis zaslat na e mail:j.pokorna@abl.eu
plat: 10000 Kč
ošetřování telat na farmě vztah ke zvířatům a praxe zájem o práci k dispozici je byt 2+1 v Chyškách KONTAKT:p.Benda tel.724 160 630
provádění údržby hotelu předpokladem je manuální zručnost a znalost zednických a elektrikářských prací samostatnost bezúhonnost lojalita dobré vystupování
plat: 8000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 další >>