inzerce dětské potřeby

TESAŘ TRUHLÁŘ stavební vyučení ŘP B
plat: 15000- 20000 Kč
vyuč. v oboru zedník tesař truhlář požadujeme ŘP"B" a více. KONTAKT : telefonický v pracovních dnech od 8 00 do 15 00hod.
plat: 13000- 17000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE :administrace systému zaměstnaneckých benefitů: příprava podkladů v rámci měsíční uzávěrky odpovědnost za směrnici a její aktualizace řešení problémů zlepšování procesů v přidělené oblasti pravidelný reporting komunikace se zaměstnanci a dodavatelem systému zaměstnaneckých benefitů práce na zajímavých projektech v rámci Lidských zdrojů. POŽADUJEME : SŠ VŠ vzdělání (pro SŠ min. 1 rok praxe) komunikativní znalost anglického jazyka uživatelskou znalost práce na počítači (Word Excel Outlook). otevřenou a komunikativní osobnost flexibilitu týmovost ochotu učit se novým věcem kreativní samostatnou osobnost se smyslem pro detail. NABÍZÍME : zázemí silné nadnárodní společnosti odpovídající platové ohodnocení školící a vzdělávací programy možnost profesního růstu atraktivní systém firemních benefitů pracovní poměr na dobu určitou zástup za mateřskou dovolenou. Výběrová řízení na tuto pozici budou probíhat do 17 .3.2011 kandidáti budou informováni o výsledku nejpozději do jednoho týdne od výše uvedeného data. Společnost TPCA Czech s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu v systému výběrových řízení.
plat: 17000- 17000 Kč
ŘP C a E praxe na autopřepravníku
plat: 30000- 45000 Kč
nabídka práce
vyuč. v oboru pokrývač klempíř příp. s praxí v oboru
plat: 15000 Kč
krátký + dlouhý týden obor pizzař ka výhodou
plat: 10000- 15000 Kč
nabídka práce
pouze noční směna 19 30 4 00hod.
výroba inkoustových náplní lehká práce vhodná pro ženy
plat: 10000- 11000 Kč
výroba tonerových náplní výhodou vyuč. v technickém oboru lehká práce vhodná pro ženy
plat: 13000- 14000 Kč
ŘP"C + E"vnitrostání doprava 3 roky praxe KONTAKT nejprve telefonický !
plat: 22000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 další >>