Žádosti nutno zasílat na e mail: tomsik@salvefinance.cz Specializace na pojištění motorových vozidel vhodné i pro absolventy. Aktivní znalost práce na PC podmínkou řidičský průkaz skupiny "B" aktivní řidič ka. Flexibilní pracovní doba. K platu + bonusy. HPP.
plat: 10000- 12000 Kč
pomoc v kuchyni a vaření nenáročných jídel praxe nutná prac doba Po Pá 6 30 13 30 hod. kontakt nejprve tel.
plat: 10500- 11500 Kč
mytí bílého nádobí
plat: 8000 Kč
32 5hod. úvazek12 hod. směny denní a noční zkušenost z oboru potravin a praxe na podobné pozici
plat: 12700 Kč
PODMÍNKOU: VŠ vzdělání: učitel pro střední školy nebo student VŠ případně státní zkouška z NJ nebo rodilý mluvčí v NJ; dobrý zdravotní stav trestní bezúhonnost. Platové ohodnocení: od 16 000 23 000 Kč dle dosaženého vzdělání a délky praxe. Termín nástupu: 01.09.2011 Kontakt na uvedené adrese v pracovní dny od 8:00 do 15:00 hod. K osobnímu setkání přinést životopis a doklady o dosaženém vzdělání.
plat: 15000- 18000 Kč
Náplň práce: práce na lisech Očekáváme: základní vzdělání ochotu pracovat v 3 směnném provozu Nabízíme: zázemí mezinárodního koncernu Siemens příležitost k seberealizaci možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě systém firemního vzdělávání a školení atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené příspěvek na volnočasové aktivity pružnou pracovní dobu a další)
plat: 14000- 16000 Kč
ŠKOLENÍ ÚSPĚCH personálně vzdělávací společnost zabývající se osobním růstem poradenstvím v oblasti osobního rozvoje pozitivního myšlení a v oblasti životních postojů. JSME PRŮVODCEM NA CESTĚ K ÚSPĚCHU. POŘÁDÁME OTEVŘENÉ KURZY FIREMNÍ SEMINÁŘE ŠITÉ NA MÍRU SPOLEČNOSTEM. Hledáme: OBCHODNÍHO ŘEDITELE pro NYMBURK KOLÍN a okolí. JEDNÁ SE O ROZŠIŘOVÁNÍ OBCHODNÍ STRUKTURY VEDENÍTÝMU ZAUČOVÁNÍ NOVÝCH OBCHODNÍKŮ. Obchodníci se zabývají přímým konzultačním prodejem SHÁNĚNÍ ZAKÁZEK OBCHODNÍ JEDNÁNÍ S FIRMAMI. Požadujeme: ZKUŠENOST S VEDENÍM LIDÍ LEKTORSKÉ DOVEDNOSTI KOMUNIKATIVNOST CHUŤ JEDNAT S LIDMI UMĚNÍ PLÁNOVAT VLASTNÍ ČAS IMAGE PROFESIONÁLNÍ VYSTUPOVÁNÍ SAMOSTATNOST. Nabízíme: JISTOTU DLOUHODOBÉHO UPLATNĚNÍ NADSTANDARDNÍ SPRAVEDLIVÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ DLE OBRATU MOŽNOST KARIERNÍHO POSTUPU ČISTÁ PŘÍJEMNÁ PESTRÁ PRÁCE. Pracovní doba 9:00 17:00h. Očekávaný příjem od 40.000 Kč do 60.000 Kč. (www.SKOLENI USPECH.cz) Strukturované životopisy s fotkou posílejte na: uvidivas@email.cz (do předmětu emailu uveďte na jakou pozici reagujete "OBCHODNÍ ŘEDITEL ŠKOLENÍ" posílejte i telefonní číslo).
plat: 40000- 60000 Kč
se zaměřením na speciální robotiku
plat: 22000 Kč
Požadované vzdělání VŠ SOŠ obor elektro Znalost vyhlášky č. 50 1978 Sb Výhodou AJ RJ NJ
plat: 20000 Kč
zkušenost z oboru potravin a praxe na podobné pozici
plat: 11000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 další >>