Společnost Induco Group s.r.o. je velice silnou marketingovou společností působící na území České republiky. Zabýváme se prodejem produktů silných partnerů široké veřejnosti. Jste upovídaní? Baví Vás prodej a kontakt s lidmi? Máte rádi peníze? Chcete nastartovat svou kariéru? Máte obchodního ducha? Máte po škole a chcete si vydělat a získat zkušenosti? Nebo jen hledáte různorodou práci? Pro obchodní tým v Kolíně hledáme prodejce co si chtějí převážně vydělat a zajímá je kariérní růst. Vaší úlohou bude: seznámení se s prací obchodního týmu osvojení si obchodních dovedností a principů získávání nových zákazníků přímé oslovení a komunikace se zákazníky prezentace a následný prodej produktů odpovědnost za plnění obchodních cílů. Požadujeme:Odvaha oslovit zákazníka Energický projev a nadšení pro věc Komunikativní osobnost Vysoké pracovní nasazení Obchodního ducha Flexibilitu Nabízíme: Vysoké finanční ohodnocení fixní mzdu podpora 15tis. kč do začátku možnost na HPP nebo IČO Mobilní telefon Různorodou práci Kariérní postup Atraktivní zázemí společnosti Teambuilding akce a další benefity… Pokud Vás tato nabídka zaujala zašlete nám Váš životopis na induco@obchod.cz do předmětu zprávy napište KOLÍN PRODEJCE
plat: 15000- 40000 Kč
Hlavní náplň práce: komplexní zodpovědnost za činnost úseků výroby PVC stavebních výplní od kompletace požadavků jednotlivých obchodníků a řádné plánování výroby PVC stavebních výplní po správu databáze termínů dokončení výroby a pravidelnoU komunikaci s obchodníky potvrzení změny termínů dokončení jednotlivých zakázek .. atp. Základní kvalifikační požadavky zaměstnavatele: výborné organizační a komunikační schopnosti aktivní flexibilní a zodpovědný přístup k práci schopnost efektivní práce ve stresovém prostředí; znalost oboru výroby stavebních výplní úspěšná praxe na obdobné pozici VÝHODOU!!! Nabídka zaměstnavatele: stabilní zaměstnání u tradiční české stavebně výrobní společnosti nadstandardní mzdové podmínky vč. možnosti využití závodního stravování s příspěvkem zaměstnavatele výrazná perspektiva osobního profesního a mzdového růstu. V případě zájmu o nabízenou pracovního pozici zasílejte strukturovaný profesní životopis na adresu talackova@kobla.cz. Do předmětu e mailu prosím neopomeňte uvést NÁZEV PRACOVNÍ POZICE o niž se ucházíte. Děkuji!
plat: 20000 Kč
Popis pozice: pro našeho partnera jedničku v ČR (oblast dodávek plynu) hledáme nového kolegu. Využijte vysokého potenciálu tohoto odvětví a staňte se těmi kteří domácnostem a firmám představí úspory plynoucí ze změny dodavatele. Naše společnost Vám za získání nových zákazníků a péči o stávající nabízí nadstandardní systém odměňování a stabilní prodejní podporu. Najít zákazníky kteří chtějí snížit své výdaje je snadné. Najít oblast kde snížit výdaje a ponechat stejné množství spotřeby je již mnohem složitější. Požadujeme: samostatnost a spolehlivost komunikační a prezentační dovednosti aktivní přístup obchodního ducha uživatelská znalost práce na PC . Nabízíme: možnost pracovat ve Vašem regionu a v libovolném čase odborná školení a prodejní podpora velmi vysoké finanční ohodnocení nad 30 000 Kč měsíčně možnost pracovat na HPP s fixním příjmem jako zaměstnanec naší společnosti dlouhodobá spolupráce praxe ve vysoce perspektivním odvětví kvalitní zázemí společnosti v centru Kolína telefon hrazený společností motivační akce o ceny a spoustu dalšího. Jiné sdělení: termín nástupu ihned prodejní skupiny jsou vítány (máme pro Vás exklusivní nabídky spolupráce) práce na plný i částečný úvazek . PODPORA 15 000 Kč během STARTU!!!
plat: 15000- 35000 Kč
SŠ SOU strojní mechanik obráběč kovů zámečník automechanik elektrotechnik apod.; Samostatná praxe na podobné či jiné strojní pozici; Zodpovědnost samostatnost spolehlivost a flexibilní přístup
plat: 16000 Kč
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE objem a frekvence práce dle domluvy. Jedná se o nenáročné manuální práce : příprava a kompletace zakázek k expedici nalepování etiket atd. . Požadujeme aktivní přístup k práci samostatnost a svědomitost. Životopis zasílejte na e mail: sklad2@dvdzababku.cz tel: 774 670 422
plat: 4000 Kč
Hledáme MANAŽERY POBOČEK Agentury Sbližujeme.cz pro některé regiony v rámci ČR. Práce z větší části formou „home office“ dosah v rámci přiděleného regionu pracovní úvazek upřednostňujeme plný flexibilní pracovní doba odměna dle výkonu na základě Dohody o provedení práce. Jedná se o zaměstnanecký poměr. (Na žádost uchazeče lze i spolupráce na IČ). OBSAH PRÁCE je získávání klientů z regionu a prodej vstupného na akce pobočky Agentury Sbližujeme.cz – zábavné společenské večery s poznáváním nových přátel i partnerů – organizace a moderování těchto akcí. POŽADUJEME: samostatnost kreativitu dobré komunikační schopnosti vč. psaného projevu a znalosti českého jazyka ovládání PC (Excel) orientaci na internetu a sociálních sítích (komunikační média facebook skype aj.) … PODMÍNKY: 1. vstupní pohovor a prezentace projektu v Praze nebo Třebíči (výjimečně přes skype) 2.celodenní základní školení opět Praha nebo Třebíč. Svůj životopis (CV) zašlete na mail: kariera@sblizujeme.cz (do předmětu uveďte MANAŽER a okres bydliště). Informace o projektu: www.sblizujeme.cz další reference: www.facebook.com sblizujeme (stránky věnované novým uchazečům o zaměstnání a náboru www.facebook.com sblizujeme.cz)
plat: 10000 Kč
fyzicky náročná práce na montážní lince kladen důraz na fyzickou kondici a dobrý zrak platné osvědčení na VZV
plat: 15000- 18000 Kč
vyučení v oboru pouze ranní směny
plat: 16500 Kč
Společnost Induco Group s.r.o. je velice silnou marketingovou společností působící na území České republiky. Zabýváme se prodejem produktů silných partnerů široké veřejnosti. Na víkendy hledáme HOSTESKY PROMOTÉRY pro stánkový prodej v obchodním domě v Kolíně. Náplní práce vybraného uchazeče bude: prezentace produktu a následný prodej práce na stánku marketingové aktivity průzkum trhu formou ankety a denní reporting. Nabízíme: Reprezentativní zázemí prosperující společnosti Komplexní zaškolení Mzdové ohodnocení 100kč hodina + odměny Možnost zálohového vyplácení Možnost firemní sim karty Firemní benefity Požadujeme: Reprezentativní vystupování Komunikativnost! Spolehlivost Pracovitost Dobrou náladu Ochotu pracovat o víkendu Pokud Vás tato nabídka zaujala zašlete nám Váš životopis
plat: 5000- 10000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 další >>